آخرین اخبار

مدیرکلی که اظهارات تاجگردون را رد کرد

نه استخدامی انجام داده ام و نه ۵۰ هکتار زمین به کسی واگذار کرده ایم.

اشتراک گذاری
16 December 2016
کد مطلب : 5335

روز گذشته غلامرضا تاجگردون در نشست شورای اداری در گچساران مطالبی را بیان نمود.

وی در این نشست به موضوع استخدام‌ها نیز اشاره کرد و گفت: اصل را رها کرده‌ایم و به مسائل فرعی رو آورده‌ایم، فردی ۵۰ هکتار زمین را به ارزش ۵۰ میلیارد تومان دریافت کرده را مطرح نمی‌کنیم، آن وقت می‌گوئیم مدیرکل منابع طبیعی پسر عمویش را به کار گرفته است.

درباره دو ادعای مطرح شده نماینده گچساران در خصوص اعطای ۵۰ هکتار زمین و همچنین استخدام پسر عموی مدیرکل منابع طبیعی، نظر مدیرکل منابع طبیعی را در این خصوص جویا شدیم.

مهندس عزت اله بهشت فر درباره اظهارات نماینده گچساران گفت: اگر منظور نماینده مردم شریف گچساران دوره مدیریتی بنده بوده است باید عرض کنم نه استخدامی انجام داده ام و نه ۵۰ هکتار زمین به کسی واگذار کرده ایم.

بهشتی اضافه کرد، دستگاه های نظارتی دائما در حال رصد سازمان ها و ادارات هستند و هر کس سند و ادعایی دارد در اختیار این نهادها قرار دهد تا بررسی کنند.

وی افزود از همه دستگاه های نظارتی دعوت می کنیم تا این موضوع و هر ادعای دیگری را بررسی کنند و از مردم فهیم هم می خواهم وجدان خود را قاضی کنند که این گونه مطالب با چه هدفی مطرح می شود و قطعا اگر منظور آقا تاجگردون دوره مدیریتی بنده بوده باید عرض کنم مطالب را اشتباه به عرض ایشان رسانده اند.بویرنیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *