آخرین اخبار

«شکارچیان پُست» دولت روحانی را قبضه کرده‌اند/استاندار زنجان ۲ ماهه دیپلم گرفته است

رئیس کمیته سیاسی و انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان گفت: شکارچیان پُست، دولت را در قبضه خود گرفته‌اند و حلقه‌های فساد همچون دولت قبل، در دولت فعلی نیز فعال و یکه‌تاز معرکه هستند.

اشتراک گذاری
27 November 2016
کد مطلب : 4002

جمشید ایرانی رئیس کمیته سیاسی و انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از برخی انتصابات در دولت یازدهم انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه افرادی که برای اداره استان‌ها در قالب استاندار منصوب شده‌اند، بالای ۶۰ سال سن دارند و با محافظه‌کاری کارها را اداره می‌کنند.

وی با بیان اینکه بیش‌تر عزل و نصب‌ها در دولت یازدهم با روابط فامیلی و رایزنی خطی و باندی صورت می‌گیرد، گفت: شکارچیان پست، دولت را در قبضه خود گرفته‌اند و حلقه‌های فساد همچون دولت قبل، در دولت فعلی نیز فعال و یکه‌تاز معرکه هستند.

رئیس کمیته سیاسی و انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان با طرح این پرسش که چرا در انتصاب‌ها، شایسته‌سالاری را مدنظر قرار نمی‌دهید، گفت: چرا‌ آقای نوبخت باید در انتخاب استاندار گیلان دخالت کند و یا آقای صفدر حسینی در انتخاب استاندار همدان، به لابی بپردازد؟ استاندار البرز بر اساس کدام معیارها انتخاب شده است؟‌

ایرانی تصریح کرد: شخصی را به عنوان استاندار زنجان انتخاب کرده‌اند که ایشان مدرک تحصیلی پنجم ابتدایی را داشته است و به واسطه رفاقت با یکی از اعضای نهاد ریاست جمهوری، دو ماهه مدرک دیپلم گرفته و بعد طبق ضوابط مدیریتی توانسته فوق‌دیپلم و لیسانش را اخذ کند. وزیر کشور مدارک تحصیلی استاندار زنجان را ارائه دهد.

وی تأکید کرد: ما در دولت گذشته انتقاد می‌کردیم که کردان‌ها در دولت‌ها وجود دارند، اما در دولت یازدهم هم همان وضعیت را مشاهده می‌کنیم و شکارچیان پست جولان می‌دهند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *