آخرین اخبار

رئیس دانشگاه یاسوج تسلیم مطالبه گری دانشجویان شد

رئیس دانشگاه یاسوج ظهر امروز بعد از حضور نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه در محل دفتر ریاست دانشگاه و پیگیری های انجام شده به دانشجویان پاسخ داد و دفتر وی از برگزاری جلسه رئیس با تشکل های دانشجویی دانشگاه خبر داد.

اشتراک گذاری
19 December 2016
کد مطلب : 5543

نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج ظهر امروز با حضور دسته جمعی در محل ساختمان ریاست دانشگاه خواستار دیدار با رئیس دانشگاه شدند که در ابتدای امر از حضور آنها به محل دفتر ریاست ممانعت شد.

بنا به گفته دانشجویان حاضر در محل ساختمان ریاست دانشگاه، بعد از پیگیری های به عمل آمده و مشخص شدن اینکه رئیس دانشگاه دردفتر خود حضور ندارد؛ تماس هایی که نمایندگان بسیج دانشجویی با وی داشتند قرار شد از سوی مسئول دفتر ریاست دانشگاه جهت برگزاری جلسه ای با حضور تشکل های دانشجویی دانشگاه هماهنگی های لازم انجام شود.

لازم به ذکر است همین نظر ریاست دانشگاه نیز به گفته دانشجویان ابتدا به وسیله دفتر ریاست رو به سمت خاموشی و یا نادیده گرفتن و رد کردن دانشجویان پیش رفت که بعد از حضور چند ساعته دانشجویان و اصرار بر مطالبه گری خود نهایتا کار به سرانجام رسید.

همچنین صحبت های این جمع دانشجویی نشان می داد که مطالبه به حق آنها به جهت خفقان موجود در دانشگاه برای برگزاری برنامه ها و کارهای تشکیلاتی، وقایع ۱۶ آذر در این دانشگاه و بی پاسخ ماندن مطالبات دانشجویی و به خصوص نامه سرگشاده بسیج دانشجویی و بی پاسخ ماندن آن انجام گرفت.

در نهایت امر جلسه با تشکل ها به گفته دانشجویان مستقر در محل دفتر ریاست و بنا به قول دفتر ریاست دانشگاه در اواسط هفته آینده برگزار خواهد شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *