آخرین اخبار

قضاوت داور گچسارانی در دیدار استقلال خوزستان و سیاه‌جامگان

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و سیاه‌جامگان مشهد توسط داور هم استانی خبر داد.

اشتراک گذاری
22 November 2016
کد مطلب : 3554

سید پرویز موسوی با اشاره به موفقیت‌های داوران هم استانی در سال‌های اخیر اظهار کرد: داوری فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد اکنون در سطح کشور شناخته شده است.راهی داور

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: داوران هم استانی در بیشتر لیگ‌های فوتبال کشور در حال قضاوت هستند و امسال نیز به مانند هر سال نمایندگانی شایسته در لیگ برتر فوتبال کشور داریم.

این مسوول به برخی از فاکتورها و مشخصات خوب داوران هم استانی اشاره کرد و گفت: قبل از هر چیز داوران استان ما داورانی بی‌حاشیه و اهل تلاش و دانشى‌اندوزی هستند.

موسوی گفت: داوران هم استانی از نظر دانش داوری فوتبال در سطح بالایی هستند و توانسته‌اند خود را به عرصه داوری کشور بقبولانند.

وی از بروز کمترین اشتباهات توسط داوران هم استانی در دیدارهای مختلف در لیگ‌های فوتبال کشور سخن به میان آورد و گفت: داوران ما از نظر فیزیک بدنی نیز وضعیت بسیار خوبی دارند و می‌توانند سخت‌ترین و مشکل‌ترین دیدارها را به راحتی قضاوت کنند.

 

 

جوانی یکی دیگر از فاکتورهای خوب داوران فوتبال در استان کهگیلویه و بویراحمد بود که موسوی به آن اشاره کرد و گفت: همه فاکتورهایی که یک داور خوب باید داشته باشد در وجود داوران هم استانی نهفته است و به خوبی از عهده وظایف خود تاکنون در عرصه داوری فوتبال کشور برآمده‌اند.

وی به حضور داوران هم استانی در لیگ برتر فوتبال این فصل کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون در فصل جاری قضاوت دیدارهای حساسی بر عهده داوران استان ما گذاشته شده که الحق و الانصاف از عهده قضاوت‌ها به خوبی برآمده‌اند.

این مسؤول از قضاوت محمد راهی داور هم استانی در بازی تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و استقلال خوزستان در این هفته از لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد و گفت: این بازی روز پنج‌شنبه ۴ آذرماه امسال در ورزشگاه غدیر اهواز از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه خواهد بود.

موسوی تصریح کرد: در لیگ‌های دیگر از جمله در لیگ آزادگان و همچنین لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز نمایندگان شایسته‌ای از استان ما حضور دارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *