آخرین اخبار

باز هم حادثه در جاده یاسوج/۸ مصدوم در واژگونی خودروی پژو

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۸ نفر در واژگونی خودرو پژو در محور یاسوج ـ سپیدار خبر داد و گفت: حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

اشتراک گذاری
30 November 2016
کد مطلب : 4190
صادق حیدری‌زاده با اشاره به حادثه واژگونی پژو پارس در محور یاسوج ـ سپیدار اظهار کرد: عصر امروز و طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر واژگونی یک دستگاه پژو پارس در محور یاسوج ـ سپیدار بلافاصله تکنسین اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از امدادرسانی اورژانس ۱۱۵ سپیدار و دشتروم به مصدومان این حادثه خبر داد و گفت: در این حادثه ۸ نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه به محض وقوع حادثه بلافاصله پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای سپیدار به محل موردنظر فرا خوانده شد، افزود: تکنسین‌های این پایگاه امدادرسان در کمترین زمان ممکن خود را بر بالین هشت مصدوم که چهار خانم، سه کودک خردسال و یک آقا بودند رساندند و پس از اقدامات اولیه درمانی درخواست آمبولانس کمکی کردند که پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دشت‌روم جهت همکاری به محل اعزام شد.

حیدری‌زاده تصریح کرد: تمام مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند که حال یک نفر از مصدومین وخیم گزارش شده است./فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *