آخرین اخبار

استخدام در شرکت وابسته به پتروشیمی گچساران+شرایط و رشته ها

شرکت زاگرس نصب سپاهان ، وابسته به پتروشیمی گچساران از نیروهای متخصص دعوت به همکاری کرده است.

اشتراک گذاری
07 December 2016
کد مطلب : 4744

شرکت زاگرس نصب سپاهان (وابسته به شرکت پتروشیمی گچساران) به عنوان یک شرکت EPC در پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی به منظور تکمیل کادر فنی خود درصدد جذب نیروهای متخصص است.

این شرکت در ردیف‌های شغلی زیر نیرو می‌پذیرد:

– برشکار پلاسما

-برشکار اتوماتیک

-بکولد کار

-اپراتور دستگاه رول

-جوشکار۲G,3G

متقاضیان جهت ثبت نام به آدرس گچساران- چهار راه بانک کشاورزی شعبه مرکزی- خیابان۹دی- نبش مصلی ساختمان ولایت طبقه اول واحد۱- دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی پارسیان مراجعه نمایند.

تلفن های تماس:۰۹۱۷۶۶۳۳۳۱۴-۰۹۱۷۱۴۵۹۱۵۶-۰۷۴۳۲۲۲۳۷۸۱

گفتنی است شرکت زاگرس نصب  سپاهان در سال ۱۳۸۰ با ایجاد زمینه در خصوص طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی انبارهای ذخیره سازی نفت و گاز و پتروشیمی شامل : پایپینگ ، استراکچر و مخازن ذخیره ، بالاخص مخازن تحت فشار (دوجداره و کروی ) و با شعار بهره وری ، نوآوری و فرهنگ سازی تاسیس شد.

شرکت  زاگرس نصب سپاهان تا کنون۱۵پروژه در مناطق ویژه صنعتی را با موفقیت به اتمام رسانیده، و مفتخر به دریافت تشویق نامه  هایی از کارفرمایان گردیده است.

این شرکت با در اختیار داشتن حدود۴۰ کارشناس ارشد ،کارشناس و تکنسین ، قابلیت انجام پروژه های صنعتی تاسقف  هفتصد میلیارد ریال را دارا می باشد.

همچنین با احساس مسئولیت و اتکا به توان بالقوه که در مجموعه داشت با ایجاد یک کنسرسیوم و امضای توافق نامه جهت اجرای پروژه های EPC، در فروردین ماه ۱۳۸۷ اقدام به تاسیس بخش اختصاصی احداث سکوی دریایی نمود. این کنسرسیوم متشکل از شرکت های زاگرس نصب   سپاهان در زمینه  ساخت ،نصب و راه اندازی، شرکت    RITS والقائم در کشورهای دبی وعمان درخصوص تهیه وتامین متریال  فعال می باشند.,

هم اکنون در پروژه های پتروشیمی ایلام و کردستان در بخش مخازن وسیلوی آلومینیوم   خطوط لوله های زیرزمینی  (U/G)مشغول به کار می باشند.امید است در اجرای  اینگونه طرحهای صنعتی دربخش خصوصی بتواندگام مهمی برداشته  و دراین بخش از صنعت  کشور واقع گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *