آخرین اخبار

تنگ نظری مدعیان آزادی بیان در یاسوج به حذف بنرها رسید

دبیر اجرایی همایش های جوان انقلابی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری دومین همایش جوان انقلابی”خودباوری در مقابل وادادگی” با سخنرانی مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یاسوج اشاره کرد و افزود: جای تعجب دارد که چرا بنرهای اطلاع رسانی این برنامه توسط عده ای معلوم حال و واداده در سطح شهر جمع می شود.

اشتراک گذاری
17 دسامبر 2016
کد مطلب : 5386

به گزارش پایگاه بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد،سید امین کشاورز دبیر اجرایی این تشکل سلسله همایش‌های جوان انقلابی را رویه‌ای جدید و کارآمد در استان دانست که به همت بسیج دانشجویی شروع شده است.

وی بیان کرد: اولین همایش با حضور نقوی حسینی و با موضع انقلابی‌گری و مبارزه با اشرافی‌گری با استقبال بی‌نظیر قشر جوان دانشجو همراه بود و دومین همایش از سلسله همایش‌های جوان انقلابی با موضوع خودباوری در مقابل وادادگی با سخنرانی مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یاسوج برگزار می‌شود.

کشاورز با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این همایش‌ها وحدت رویه، هدایت مطالبات جوانان انقلابی، معرفی چهره‌های انقلابی و جهاد تبیینی است، تصریح کرد: آنچه که لازمه و تسهیل‌کننده حرکت پویای انقلاب به سمت آینده درخشان خود است، تبیین نقش و جایگاه جوانان در انقلاب و مقابله با منش مسؤولیتی وابسته به بیرون بوده که کمر به حذف این آرمان بسته است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد تند از بد اخلاقی‌ها و کج‌اندیشی‌های سیاسی، گفت: چگونه است که بنرهای اطلاع‌رسانی سخنرانی با موضوع خودباوری در مقابل وادادگی در سطح شهر جمع می‌شود مگر چه افرادی از این ممانعت‌ها سود می‌برند؟

کشاورز یادآور شد: آیا چنین حرکتی خود عین وادادگی نیست که مسؤولان حتی اجازه تبیین و برگزاری همایش‌های دشمن شناسانه را در استان ما نمی‌دهند و خواهان خاموشی صدای جوان انقلابی هستند؟

 

 

دبیر اجرایی سلسه همایش‌های جوان انقلابی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جوان انقلابی مطالبه‌گر است و مسؤولان اگر دلسوز هستند توجه کنند که صدای دانشجوی جوان انقلابی آنچنان رسا هست که در زیر خاکسترهای بر باد رفته و اندیشه‌ای پوسیده غربگرایانه و منفعت‌طلبانه به این شکل نیز شنیده شود.

وی با تأکید بر اینکه بر این باورم که چنین حرکتی نشأت گرفته از سستی و خودباختگی مسؤولان امر است، افزود: خودباختگان هر کاری می‌توانند بکنند و البته هم می‌کنند، اما بدانند انقلاب به راه خود ادامه می‌دهد و برنامه‌ها به کوری چشم بعضی در این کشور و خاصه استان به قوت خود باقی است.

کشاورز با اعلام اینکه زمان برگزاری همایش روز دوشنبه ۲۹ آذر ماه است، گفت: محل برگزاری همایش سالن شهید هرمزپور «سینما انقلاب» است و برنامه‌ای برای جوانان انقلابی و دانشجویان مطالبه‌گر در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *