آخرین اخبار

واکنش سامان پاکباز به ادعای کمک ایزد پور

تنها کسی که از این کمک هزینه محروم ماند بنده بودم

اشتراک گذاری
08 November 2016
کد مطلب : 2834

سامان پاکباز نایب قهرمان پارالمپیک ریو دوژانیروی برزیل به سخنان روز گذشته ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد مبنی بر پرداخت ۲۷ میلیون تومان کمک به این ورزشکار نامی استان واکنش نشان داد.

پاکباز در این باره با بیان اینکه بعد از خواندن مصاحبه مدیر کل ورزش و جوانان شوکه شدم گفت:تنها کمک ایزد پور به بنده مبلغ پنج میلیون تومانی بود که بعد از کسب ورودی مسابقات پارالمپیک قول ده میلیون تومان را داده بود ولی درنهایت پنج میلیون آن را با هزاران مکافات داد.
وی با بیان اینکه همین مبلغ را هم قبل از مسابقات قطر وعده داده بود که حدود ۱۰ ماه بعد از آن زمان و با پیگیری های حسین پور عضو شورای شهر تنها پنج میلیون آن محقق شد گفت:کسب سهمیه پارالمپیک برای اولین بار در ورزش استان اتفاق افتاده بود که متاسفانه اینگونه با آن رفتار شد.
سامان پاکباز در ادامه با اشاره به اینکه در حالی که همه ورزشکاران قبل از حضورشان در پارالمپیک مبلغی به عنوان بدرقه پارالمپیک از طرف استانهایشان دریافت کرده بودند گفت:تنها کسی که از این کمک هزینه محروم ماند بنده بودم.
این مدال آور پر افتخار استان در پایان با بیان اینکه ورزش قهرمانی هزینه های سرسام آوری با خود به دنبال دارد خاطر نشان کرد:به جز مبلغ پنج میلیونی هیچ گونه کمک هزینه غیر نقدی دیگری از طرف ورزش و جوانان به بنده نشده است.(سفیردنا)

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *