آخرین اخبار

هتل مجهزی که در یاسوج ساخته می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هتل ۵ ستاره جهانگردی یاسوج توسط یک شرکت سرمایه گذاری ساخته می‌شود.

اشتراک گذاری
17 November 2016
کد مطلب : 3311

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هتل ۵ ستاره جهانگردی یاسوج توسط  شرکت سرمایه گذاری اتیه صبا ساخته می‌شود.

محمود باقری با تقدیر از مهندس جعفری مدیریت جدید هتل جهانگردی یاسوج برای هماهنگی لازم جهت برگزاری این سمینار افزود: سمینار یک روزه سرمایه گذاری با حضور مدیرعامل هتل جهانگردی کشور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و ۱۶ هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری کشور در یاسوج برگزار شد.
وی اظهار داشت: این گردهمایی به منظور همدلی و هم افزایی شرکت‌های سرمایه گذاری و شناسایی ظرفیت‌های گردشگری و صنعت کهگیلویه و بویراحمد برای سرمایه گذاری برگزار شده است.
وی با بیان اینکه هتل ۲ ستاره جهانگردی یاسوج حدود نیم قرن قدمت دارد گفت: با تبدیل شدن آن به یک هتل پنج ستاره خدمات دهی برای گردشگران استان بهبود می‌یابد.
باقری عنوان کرد: این استان سالانه میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج از کشور است و با ساخت یک هتل پنج ستاره با خدمات دهی جدیدی در یک فضای بسیار جذاب، شهر یاسوج زیباتر می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *