آخرین اخبار

حضور شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در هشتمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت

رئیس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از حضور این شرکت در هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خبر داد

اشتراک گذاری
07 November 2016
کد مطلب : 2801

ساسان حبیبی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه سراسری ساخت تجهیزات صنعت نفت در اهواز با حضور ۲۵۰ شرکت از ۱۲ استان کشور در حال برگزاری است.

img_20161107_125413

وی افزود: شرکت‌هایی از استان‌های تهران، خوزستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و جنوبی، فارس، البرز، کرمانشاه، مرکزی، همدان و یزد در این نمایشگاه توانمندی‌های خود را در عرصه ساخت تجهیزات صنعت نفت به نمایش می‌گذارند.

حبیبی‌نژاد عنوان کرد: در هشتمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت در اهواز پنج واحد دانش بنیان نیز حضور دارند.

وی با بیان اینکه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عنوان دومین تولید‌کننده نفت خام مناطق نفت‌خیز جنوب است، اظهار داشت: در این نمایشگاه کارشناسان و مدیران صنعت نفت گچساران از توانمندی‌های شرکت‌های داخلی بازدید خواهند کرد.

رئیس روابط عمومی نفت و گاز گچساران یادآور شد: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با نگاه به توانمند‌سازی سازندگان داخلی و با نگاه به آینده و سربلندی اقتصاد ایران در یک سال و نیم گذشته بیش از ۸ هزار و ۷۳۸ قطعه به سفارش این شرکت و با همکاری سازندگان توانمند داخلی ساخته شده است.

حبیبی‌نژاد افزود: این نمایشگاه در راستای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در مقابله با تحریم‌ها و استفاده از توانمندی‌ شرکت‌های داخلی از امروز تا ۲۰ آبان در اهواز برگزار می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *