آخرین اخبار

اشکِ رهبری برای دردی فراموش شده

وضعیتِ حاد و نگران‌کننده‌ی مسائلی مانند اعتیاد، طلاق، بزهکاری، حاشیه‌نشینی و… چنان محرز است که آرام و قرار از رهبری گرفته

اشتراک گذاری
۲۱ آبان ۱۳۹۵
کد مطلب : 2994

روح الله رشیدی
در ماه‌های گذشته، خبرهایی نصفه‌ونیمه و مختصر، از یک جلسه‌ی بسیار مهم در حضور رهبر انقلاب منتشر شد؛ شورای_اجتماعی_کشور که به بررسی آسیب‌های_اجتماعی می‌پردازد. این، همان جلسه‌ای‌ست که می‌گویند رهبری در آن متاثر شده و بغض کرده و اشک ریخته. و همان جلسه‌ای‌ست که رهبری از آن به «مهمترین جلسه‌ی نظام» تعبیر کرده.
وضعیتِ حاد و نگران‌کننده‌ی مسائلی مانند اعتیاد، طلاق، بزهکاری، حاشیه‌نشینی و… چنان محرز است که آرام و قرار از رهبری گرفته. اما تعجب‌آور است که این بی‌قراری و نگرانی، هیچ انعکاس و اثری در مجامع حزب‌اللهی ندارد. نه تنها به اصل مسئله بی‌اعتنایی می‌شود، که حتی از باب محبت به رهبری هم اراده‌ای برای تکرار و پیگیری این دغدغه‌ی اندوهبارِ رهبری ندارند.
برای مثال، هنوز بحث درباره‌ی مسائل اجتماعی، به خطبه‌های نماز جمعه‌ی شهرهایمان کشیده نشده. حتی در حد نقل یک خبر از جلسه‌ی رهبری!
با چنین بی‌حالی و بی‌مسئولیتی سیاست‌آلودی که نیروهای انقلاب گرفتارش هستند، نمی‌شود امیدی به بهبود آسیب‌های اجتماعی داشت.
این مسائل، بسیار ویرانگرتر از تلاش‌های براندازانه‌ی دشمنانِ شناسنامه‌دار است…

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *