آخرین اخبار

ادامه سریال خشونت و بی فرهنگی در دانشگاههای استان

سید محمد صادق خرازی با دعوت انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.  این جلسه که قرار بود راس ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه برگزار شود با تاخیر یکساعته شروع شد. جلسه در حالی شروع شد که جای نشستن تعداد زیادی از دانشجویان وجود […]

اشتراک گذاری
07 November 2016
کد مطلب : 2795

سید محمد صادق خرازی با دعوت انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

 این جلسه که قرار بود راس ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه برگزار شود با تاخیر یکساعته شروع شد.

جلسه در حالی شروع شد که جای نشستن تعداد زیادی از دانشجویان وجود نداشت و دانشجویان در کنار دیوارهای سالن و وسط سالن ایستاده و نظاره گر جلسه بودند.

بنا بر این گزارش، جمعی از دانشجویان در این جلسه شروع به بیان شعارهای مرگ بر احمدی نژاد، زنده باد اصلاحات کردند که ادامه این موضوع موجب تحریک دانشجویان دیگر شد و آن ها هم در پاسخ شعار مرگ بر خاتمی و مرگ بر فتنه گر سر دادند.

این امر در حالی است که بعد از سر دادن شعار ازسوی طرفین به مدت چند دقیقه درگیری فیزیکی در سالن شروع شد.به گونه ای که  که صادق  خرازی» در کنایه ای   به دانشجویان گفت: واقعاً اینجا دانشگاه است، گمان نکنم.  دانشگاه با ظرفیت تر از اینها است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *