آخرین اخبار

گچساران در زیر زمین ثروتمندترین و در روی زمین بیکارترین شهر ایران است/خرید نان قرضی مردم گچساران دل آدم را بدرد می‌آورد

امام جمعه گچسارن در حضور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گچساران در زیر زمین ثروتمندترین و در روی زمین بیکارترین شهر ایران است.

اشتراک گذاری
07 October 2016
کد مطلب : 1778

 

حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی امروز در نشست شورای اداری شهرستان‌های گچساران و باشت که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد با بیان اینکه ائمه جمعه گاه سری‌ترین مشکلات مردم را می‌شنوند، اظهار کرد: مردم مسائلی را به ما می‌گویند که قلب انسان را به درد می‌آرد.

امام جمعه گچساران بیان کرد: این حرف‌های مردم فقیر و مظلوم دل انسان را به درد می‌آورد وقتی می‌شنویم که مردم در این شهر نان قرضی از نانوایی‌ها می‌خرند.

وی گفت: این شهرستان در کشور یکی از ثروتمندترین شهرها به حساب می‌آید که با ذخایر نفت و گاز می‌توان به جرأت گفت که گچساران ثروتمندترین شهر ایران است.

حجازی افزود: این شهر از نظر منابع زیرزمینی ثروتمندترین شهر ایران به حساب می‌آید اما در روی زمین همین شهر بیکارترین شهر ایران لقب گرفته که بیشترین تعداد بیکاران را به خود اختصاص داده است.

امام جمعه گچساران تصریح کرد: نباید در شهری که این همه ذخایر را دارد وضعیت بد بیکاری را داشته باشیم و البته باید عدالت در خصوص به کارگیری افراد نیز لحاظ شود.

حجازی با انتقاد از اینکه در یک خانواده هر ۵ فرزند به کار مشغول شده‌اند و ماهیانه ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان درآمد دارند، تصریح کرد: اما در مقابل خانواده‌هایی دارای ۸ فرزند دکتر و لیسانس و فوق‌لیسانس هستند اما یک نفر از آن‌ها به کار گرفته نشده است.

وی گفت: آه و نفرین انسان مظلوم دامنگیر خواهد شد و باید از نفرین فقرا و مستضعفان بترسیم.

امام جمعه گچساران در بخش دیگری از اظهارات خود در حضور رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برگزاری برخی کنسرت‌ها خاطرنشان کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی باید پیگیر این موضوع باشد و اجازه ندهد خاطر مرجعیت مکدر شود.

حجازی با تأکید بر اینکه کشور باید بر محور تقوا مدیریت شود تصریح کرد: خون داده‌ایم تا کشور بر این محور مدیریت شود.

وی با تأکید بر خطر ترویج تفکرات فرقه‌های ضاله از رئیس‌ مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا نسبت به این موضوع فکری شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *