آخرین اخبار

کاش به جای خودشیرینی به فکر فرهنگ عاشورایی بودید

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ درمجلس گفت: کاش این ادارات خودشیرین این هزینه را برای ترویج فرهنگ عاشورای حسینی پرداخت می کردند به گزارش نفتانیوز حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در سخنرانی خود درهیئت حیدر کرارگچساران افزود: محرم ماه پیروزی خون برشمشیراست. وی بیان کرد: امام حسین (ع) و هفتادوتن از یارانش با حماسه ماندگار […]

اشتراک گذاری
۱۶ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1790

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ درمجلس گفت: کاش این ادارات خودشیرین این هزینه را برای ترویج فرهنگ عاشورای حسینی پرداخت می کردند
به گزارش نفتانیوز حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در سخنرانی خود درهیئت حیدر کرارگچساران افزود: محرم ماه پیروزی خون برشمشیراست.
وی بیان کرد: امام حسین (ع) و هفتادوتن از یارانش با حماسه ماندگار و زنده عاشورا به تاریخ و جهانیان درس آزادگی و دینداری و اطاعت از ولی امر را دادند.
نماینده سابق کهگیلویه بزرگ درمجلس تصریح کرد: حادثه عاشورا همیشه برای مسلمانان و دیگر مردم جهان زنده است.
حجت الاسلام بزرگواری عنوان کرد: امام حسین(ع) حتی کوچکترین اعضای خانواده خود را دراه اسلام و دین از دست داد ولی هیچگاه سرتعظیم درمقابل ظلم و جور معاویه خم نکرد.
وی گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند مردم ایران همواره با عشق به اهل بیت و ادامه دهنده سیره معصومین و اطاعت از ولی فقیه در برابر آنها ایستادند.
نماینده سابق کهگیلویه بزرگ درمجلس خاطرنشان کرد: ادارات استان کهگیلویه وبویراحمد و به خصوص شهرستان کوچک این استان به خاطر سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این استان و برخی از شهرستانها هرکدام با پرداخت هزینه ای معادل ۳۰۰ هزار الی ۴۰۰ هزارتومن بنر خوشامدگویی برای دکتر لاریجانی جهت خودشیرینی درمقابل رئیس مجلس چاپ کردند.
حجت الاسلام بزرگواری بیان کرد: این هزینه بنرها همه از بیت المال پرداخت شده است.
وی افزود: کاش این ادارات خودشیرین این هزینه را برای ترویج فرهنگ عاشورای حسینی پرداخت می کردند نه جهت تملق گویی.
نماینده سابق کهگیلویه بزرگ درمجلس ادامه داد: دکتر لاریجانی نیازمند اینگونه تبلیغات پرهزینه نیست و نخواهد بود ومطمئنن وی رضایتی به اینگونه کارها و پرداخت اینگونه هزینه ندارد.
حجت الاسلام بزرگواری عنوان کرد: درکترلاریجانی به دنبال خدمت به نظام و مردم است .
وی گفت: ادارات بهتر است دست از اینگونه خودشیرینی ها برداشته و به جای آن به دنبال خدمت به مردم باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *