آخرین اخبار

پر شدن صفحات مجازی و اینستاگرامی نماینده گچساران و باشت

بی شک چند ماه پایانی سال ۹۴شاید برای مردم گچساران درتاریخ دیگر تکرار نخواهد شد، سالی پر از کرامت و عزت، سالی که در کشور، تنها برای مردم این دیار در بحث کرامت خواسته یا ناخواسته رقم خورده بود. بگذریم از اینکه ظواهر امر حکایت از این برخورد و حفظ احترام را داشت، و در […]

اشتراک گذاری
03 October 2016
کد مطلب : 1571

بی شک چند ماه پایانی سال ۹۴شاید برای مردم گچساران درتاریخ دیگر تکرار نخواهد شد، سالی پر از کرامت و عزت، سالی که در کشور، تنها برای مردم این دیار در بحث کرامت خواسته یا ناخواسته رقم خورده بود.

بگذریم از اینکه ظواهر امر حکایت از این برخورد و حفظ احترام را داشت، و در باطن یا به عبارتی پشت پرده حاکی از زد و بندهایی تنها تا روز جمعه رای گیری(انتخابات مجلس)،را داشت و بگذریم از اینکه کسانی که ادعای زیرکی و به نوعی خود را خاک خورده گود سیاست می پنداشتند، چگونه احساسات بر تعقل آنان غلبه نمود و هضم در این ظاهرسازی شدند.
آنجایی که هر عملی، اقدامی متقابل می طلبید این مردم بودند که احترام و عزتی را که رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم در همایشها و جلسات برای ابزارانگاشتن در آینده ،برای آنها دست و پا کرده بود، را پاسخ دهند.
عزت، کرامت، شعارسازی و اسطوره سازیهای کاذب همانا و این پاسخ مردم همانا،استارت پروژه‌ ای شد که از فردای جمعه انتخابات تا به امروز ادامه دارد، ابزارانگاری مردم!!!
_مراسمات گزارشات و تجمعات، سهم و لیاقت مردم از منظر آنان فقط سیاهی لشکر
_پر شدن صفحات مجازی و اینستاگرامی نماینده از عکسهای سلفی با اکثریت جوانان این شهر بدون لحظه ای تامل درارتباط با مشکلات واقعی آنها وبپندارد که با منصب به ناحق غصب شده توسط وی سلفی گرفته اند.
_خرج کردن از مردم در بحث جدال با دیگر نمایندگان استان های همسایه ، به خصوص اختلافات درون مجلسی با نماینده بوشهر و گناوه
_سو استفاده تبلیغاتی و مانور بیش از اندازه از مشکلات کارگران نفتی و منت متقابل بر دو قطبی مردم و وزرای مربوطه نفت و کار.
در پایان این قسمت از یادداشت ناگفته نماند که در آینده قسمت دوم یادداشت از سواستفاده های نماینده شهرستان همراه با جزئیات نگاشته خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *