آخرین اخبار

سفر هئیت تجاری روسیه به کهگیلویه و بویراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: یک هئیت تجاری و اقتصادی از روسیه برای انجام مذاکرات با مسئولان استان به یاسوج سفر می کند.

اشتراک گذاری
۰۷ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1186

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، مجید محنایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هیئت روسی از ۲۷ مهر تا ۳۱ به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند، اظهار داشت: این هیئت ۲۹ در یاسوج مستقر و ۳۰ مهرماه به تهران باز می گردند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه این سفر در راستای توافق سفر سال گذشته هیئت تجاری و مدیریت استان کهگیلویه وبویراحمد به روسیه انجام می شود، افزود: محور حضور سفر هیئت تجاری روسیه در استان در زمینه ۳ کارگروه صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری است.
محنایی با بیان اینکه محتویات و برنامه های این سفر در راستای سفر سال گذشته مسئولان استان به روسیه برنامه ریزی شده است، ابراز کرد: هیئت تجاری و اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار سال گذشته به استان امسک روسیه سفر کردند و چند روز آینده هیئت تجاری روسیه به ریاست استاندار امسک به استان کهگیلویه وبویراحمد سفر می کنند.
وی با تاکید بر اینکه هیئت روسیه در این سفر با سطح بالایی در استان حضور پیدا می کنند، اظهار داشت: امید است در این سفر زمینه سرمایه گذاری در بخش های نفت و گاز، کشاورزی و گردشگری فراهم شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *