آخرین اخبار

دستگیری ۳۰ شکارچی متخلف در گچساران

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران اظهار داشت: ۴۷ قطعه لاشه کبک و تیهو، هشت قطعه لاشه ماهی و یک قلاده تشی از این تعداد متخلف کشف و ضبط شد. وی گفت: همچنین ۲۱ قبضه اسلحه شکاری در ۶ ماه نخست سالجاری از شکارچیان متخلف در شهرستان گچساران کشف و ضبط شد. عبدال دیانتی نسب […]

اشتراک گذاری
۱۱ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1468

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران اظهار داشت: ۴۷ قطعه لاشه کبک و تیهو، هشت قطعه لاشه ماهی و یک قلاده تشی از این تعداد متخلف کشف و ضبط شد.
وی گفت: همچنین ۲۱ قبضه اسلحه شکاری در ۶ ماه نخست سالجاری از شکارچیان متخلف در شهرستان گچساران کشف و ضبط شد.
عبدال دیانتی نسب جریمه این تعداد شکارچیان متخلف را ۱۱۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: پرونده این متخلفان برای بررسی و صدور حکم تحویل مراجع قضایی این شهرستان شده است.
دیانتی نسب مناطق ماهور باشت، کوه سرخ، بی بی حکیمه، دیل، خشاب، امامزاده جعفر، لیشتر و بابا کلان را از جمله نقاطی اعلام کرد که شکارچیان متخلف در آن شکار غیرمجاز داشته اند.
وی با اشاره به کمبود نیروی محیط بان، از دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هر متخلفی مراتب را به محیط زیست گزارش دهند.
کوه خامی با مساحت بیش از ۲۶ هزار هکتار، کوه سرخ با ۳۲ هزار هکتار و کوه دیل با ۱۰ هزار هکتار مساحت از جمله مناطق حفاظت شده شهرستان های گچساران و باشت محسوب می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *