آخرین اخبار

خیابان شهید بلادیان شهر دوگنبدان ساماندهی می شود

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی طرح زیباسازی و ساماندهی خیابان شهید بلادیان شهر دوگنبدان در آینده نزدیک آغاز می شود.

اشتراک گذاری
۲۵ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1995

غلام رضا تاجگردون روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انجام شبکه های فاضلاب و مخابرات و در حال مناقصه بودن شبکه برق به عنوان زیرساخت های این طرح افزود: با اجرای گازرسانی که در مدت زمان یک هفته انجام خواهد شد، زمینه شروع عملیات اجرایی این طرح فراهم می شود.
وی تصریح کرد: طرح مطالعاتی ساماندهی خیابان بلادیان شهر دوگنبدان پایان یافته است.
تاجگردون با بیان اینکه طرح مطالعاتی زیباسازی خیابان شهید بلادیان با بررسی های دقیق و کارشناسی انجام شده است افزود: در صورت اجرای این طرح، سیمای شهر دوگنبدان متحول می شود.
وی ابراز کرد: با توجه به این که خیابان شهید بلادیان محل کسب و کار و مرکز اصلی خرید شهر دوگنبدان است، تلاش می شود این طرح با رویکردی جامع اجرا شود تا در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.
تاجگردون با اشاره به اینکه این طرح با پیش بینی ۳۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار اجرا خواهد شد، اظهار کرد: ۲۰ درصد این میزان اعتبار از سوی شهرداری دوگنبدان و ۷۰ درصد آن را شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تأمین خواهد کرد.
وی گفت: این طرح شامل تبدیل خیابان شهید بلادیان به پیاده رو با معماری ترکیبی اسلامی و ایرانی است و علاوه بر نگاه تجاری جنبه رفاهی و زیباشناختی دارد.
تاجگردون بیان کرد: در این طرح بدنه سازی، کف سازی، فضای سبز و نور پردازی اجرا می شود.
وی طول این طرح را ۲۸۰ متر ذکر کرد و گفت: زیباسازی مرکز این شهر قدیمی، دادن روح فضای مدرن شهری در مرکز خرید و تجاری این شهر است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *