آخرین اخبار

اخراج بازیگران ایرانی شبکه GEM در ترکیه +عکس

نامه ای از مدیریت اصلی شبکه جم بر علیه عوامل فیلم سازان کشور ترکیه منتشر شده است. بسیاری معتقد هستند با انتشار این نامه تاریخ مصرف بازیگران مهاجرت کرده در حال انقضاست.

اشتراک گذاری
17 October 2016
کد مطلب : 2036

با مهاجرت تعدادی از بازیگران ایرانی به ترکیه برای همکاری با شبکه جم حاشیه بسیاری درست شد. این مهاجرتها از کشف حجاب بازیگران زن تا درآمد آنها جنجالی بود. تقریبا هر روز خبر جدیدی در مورد شبکه GEM منتشر می شود. اما این بار نامه ای از مدیریت اصلی شبکه جم بر علیه عوامل فیلم سازان کشور ترکیه منتشر شده است. بسیاری معتقد هستند با انتشار این نامه تاریخ مصرف بازیگران مهاجرت کرده در حال انقضاست.

 در این نامه که به امضای سعید کریمیان مدیریت شبکه GEM رسیده، خطاب به عوامل فیلم ساز در ترکیه از این پس هیچ کس حقوق ثابت دریافت نمی کند. این تصمیم در صورتی گرفته شد که چندی پیش علت اصلی مهاجرت بازیگران ایرانی به شبکه GEM را حقوق ثابت و قراردادهای طولانی مدت اعلام شده بود. سعید کریمیان علت قطع کردن حقوق ثابت کیفیت پایین فیلمهای آنتالیا و همچنین جهت تعدیل نیروی انسانی اعلام کرده است.

بسیاری از عوامل فیلم ساز نسبت به این نامه واکنش نشان دادند و این تصمیم را یک طرفه و منفعت طلبانه اعلام کردند. از این پس حقوق بازیگران شبکه جم قطع می شود و به مانند ایران پروژه ای دستمزد می گیرند.

 با انتشار این خبر باید صبر کنیم و ببینیم حالا که شرایط برای بازیگران به مانند ایران و حتی بدتر از ایران شده در ادامه چه تصمیمی خواهند گرفت. احتمال بازگشت تعداد کثیری از این عوامل به وطن دور از ذهن نیست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *