آخرین اخبار

متن نامه احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب+ تصویر نامه

پس از آنکه رهبر معظم انقلاب ماجرای دیدار اخیر و توصیه به عدم کاندیداتوری محمود احمدی نژاد را بدون نام بردن از کسی به صورت علنی و پشت بلندگو تایید کردند، رییس جمهور سابق کشورمان با ارسال نامه ای به معظم له اعلام کرد برنامه ای برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی سال آینده ندارد.

اشتراک گذاری
27 September 2016
کد مطلب : 1085

محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم با ارسال نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرد که در عمل به منویات معظم‌له، برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی سال آینده ندارند.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)

رهبر معظم انقلاب اسلامی

سلام علیکم

همان‌گونه که مستحضر هستید در دیدار مورخ نهم شهریورماه سال جاری، اینجانب برنامه‌های تبیین انقلاب در سراسر کشور را تشریح نمودم، پس از آن حضرتعالی توصیه فرمودید که در این دوره مصلحت نیست بنده در انتخابات شرکت نمایم و اینجانب نیز تبعیت خود را اعلام نمودم.

ضمن تشکر از بیانات مهم حضرتعالی در جلسه درس خارج فقه مورخ پنجم مهرماه جاری، به استحضار می‌رسانم که در عمل به منویات رهبر بزرگوار انقلاب، برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی سال آینده ندارم.

به لطف خداوند متعال و با افتخار همواره به عنوان سرباز کوچک انقلاب و خادم مردم باقی خواهم ماند.

از خداوند منان برای حضرتعالی سلامتی و موفقیت بیشتر و برای ملت بزرگوار ایران عزت و سربلندی روزافزون، در سایه عنایات حضرت ولیعصر(عج) مسئلت دارم.

 

منبع: تسنیم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *