آخرین اخبار

سفر لاریجانی به یاسوج

رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: علی لاریجانی برای شرکت در اختتامیه کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج سفر می کند.رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: علی لاریجانی برای شرکت در اختتامیه کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج سفر می کند. محمد نصیرزاده شامگاه دوشنبه در نشست […]

اشتراک گذاری
20 September 2016
کد مطلب : 611

رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: علی لاریجانی برای شرکت در اختتامیه کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج سفر می کند.رئیس ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: علی لاریجانی برای شرکت در اختتامیه کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج سفر می کند.

محمد نصیرزاده شامگاه دوشنبه در نشست شورای ایثارگران استان افزود: اختتامیه این کنگره ۱۵ مهرماه در یاسوج برگزار می شود.

وی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری این کنگره مهم بیان کرد: برای تکمیل سامانه شهدای استان چهار هزار سند از استانداری استان جمع‌آوری شد.

نصیر زاده افزود: اسناد بسیاری از دستگاههای استان در دوران جنگ تحمیلی هنوز به کنگره ارسال نشده است و دستگاهها باید در این راستا اهتمام ورزند.

وی با بیان اینکه کنگره ملی شهدای استان ۱۱ تا ۱۵ مهرماه برگزرا می شود، گفت: ۲۱ کمیته مختلف در راستای برگزاری مطلوب این کنگره در استان تشکیل شده است.

نصیر زاده افزود: در روز اول کنگره، اجلاسیه شهدای دانش‌آموز و اجلاسیه شهدای خواهران و طلاب برگزار می شود.

وی برگزاری اجلاسیه رزمندگان، ایثارگران و عشایر  را از دیگر برنامه های این کنگره عنوان کرد و گفت: در آخرین روز کنگره نیز اجلاسیه ایثارگران و خانواده شهدا برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *