کمبود کالا در گچساران وجود ندارد/طرح دولت به نفع مردم است

فرماندار گچساران گفت: از نظر کالا هیچ گونه کمبودی در این شهرستان وجود ندارد.

اشتراک گذاری
16 می 2022
کد مطلب : 99811

به گزارش خبرگزاریرفارس از گچساران روانبخش دیهیم خوب در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: در فضای مجازی از برخی مسائل کوهی میسازتد که این کار زیبنده اصحاب رسانه نیست.

وی بیان کرد: از نطر کالا هیج گونه کمبودی در بازار گچساران وجود ندارد و اگر کمبودی باشد از سوء مدیریت است.

فرماندار گچساران با اشاره به اینکه تجمع در هر اداره ای به عنوان یک نمره منفی برای رئیس آن اداره لست، تصریح کرد: قبل از هرگونه تجمع مدیران ادارات باید آن را اصلاح کنند.

دیهیم خوب عنوان کرد: ادارات برای حمایت خانواده زندانیان هنوز کمکی را انجام نداده اند ، دستگاه ها کمک های خود را برای کمک به زندانیان هر چه زودتر پرداخت کنند.

وی گفت:مشکلات مسکن مهر و پادگان شاهد در جلسات قبلی مطرح و باید بدون هیچ عذر و بهانه ای باید مشکل برق آنها برطرف شود.

 

فرماندار گچساران با اشاره به طرح یارانه ساز مردمی که به تازگی اجرا شده، افزود: این طرح عادلانه بوده و در این برنامه اجراشده به هیچ عنوان یارانه حذف نمی شود بلکه بیشتر شده است.

دیهیم خوب بیان کرد: وظیفه اصلی ما مدیران تبیین و روشن سازی این طرح برای مردم می باشد، این طرح به عنوان جراحی اقتصادی معروف شده است و مردم از این طرح استقبال کرده زیرا به نفع مردم فقیر می باشد.

وی خاطرنشان گرد: مردم انقلابی گچساران مانند همیشه از نظام و دولت انقلابی حمایت خواهند کرد.

سرهنگ باقر پسنده فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت: دشمنان در هر زمان قصد نا امیدی را در ایران داشتند، دشمن نمی توانند پیشرفت ایران اسلامی و اقتصاد ما را ببیندو هر وقت مسئولان خواستند برای برطرف کردن مشکلات مردم آستین بالا بزنند دشمنان دست به کار شده و سربازان پیاده آنها اقداماتی را انجام دادند که با درایت مردم و مسئولان نظام تمام آنها خنثی شده است.

وی اضافه کرد: باید از مردم فهیم و انقلابی گچساران تقدیر و تشکر کرد که در زمین دشمنان بازی نکردند.

وی اظهار کرد: باید مردم را آگاه کرد تا در زمین دشمنان بازی نکنند،در فضای مجازی شعار های ساختار شکن و فراخوان می دهند که  به دنبال برهم زدن آرامش و امنیت مردم هستند.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران با اشاره به اینکه ما باید شبانه روز خدمتگزار بی منت برای مردم باشیم، خاطرنشان کرد: با مخلان بازار برخورد جدی شود.

پسنده بیان کرد: ما با مخلان امنیت و نظم و بازار برخورد خواهیم کرد،تا بتوانیم مسیر خدمت رسانی را جهادی و انقلابی ادامه دهیم زیرا نروم همیشه در کنار نظام و هرجا که نیاز بود به صحنه آمدند و حمایت کردند.

محسن ضامن فر سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران نیز گفت: در راستای تنظیم بازار اقدامات بسیاری انجام شده،دولت کار بزرگ مردمی ساز یارانه ها را اجرا کرد.

وی بیان کرد: کالاهایی اعم از آرد،مرغ ،تخم مرغ و روغن مشمول طرح کشوری شده است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت گچساران تصریح کرد: طرح پایش بازار از اولویت های این نهاد است و اجرای گشت مشترک در دو نوبت صبح و عصر در دست اجراست. 

ضامن فر بیان کرد: کمبود کالاهای اساسی برطرف شده ، قبل از اجرای طرح مردم کالاهای خود را تهیه کرده بودند و در حال حاضر نیز بازار راکد است‌.

وی افزود: روغن آلوا که در کارخانه گچساران تهیه می شود در بازار گچساران موجود می باشد، تا کنون ۲۳ تن مرغ گرم وارد بازار این شهرستان شده است.

رییس اداره صنعت و معدن و تجارت گچساران خاطرنشان کرد: در حال جمع آوری اطلاعات کارتخوان های نانوایی ها و خواربار فروشی و سوپرمارکت های سطح شهر برای زمینه سازی طرح کشوری هستیم.

علی محمد آقایی بخشدار مرکزی نیز با اشاره به مشکلات برق و آب دو روستای این شهرستان بیان کرد: جا دارد از زحمات اداره برق و آبفا این شهرستان در برطرف کردن مشکلات خدمات روستایی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.