اشتراک گذاری
21 ژانویه 2022
کد مطلب : 88462

؛سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر یک روزه خود به شهرستان بهمئی با همراه مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با دادستان این شهرستان و مدیر تمام هیئات ورزشی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش ۱۹ آبان ، بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در این سفر یک روزه به همراه مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و هیئات ورزشی شهرستان از پروژه مجموعه ورزشی لیکک و ساختمان هیات های ورزشی بازدید و خواستار تسریع در اتمام این پروژه شد.
مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در ابتدای این نشست ضمن تقدیر و تشکر از حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی و با ارائه گزارشی عملکرد اداره ورزش و جوانان در چندسال گذشته به بیان استراتژی ورزش و جواتان در جهت گسترش، توسعه فرهنگ و ورزش همگانی که نیاز اصلی ورزش به این مقوله می باشد پرداختند.
وی یادآور شد: از زمانی که عهده دار این مسئولیت شدم اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با سایر ادارات همکاری لازم را دارد اما بعضی از مسئولان هیچ همکاری با ما ندارند‌.
وی بیان کرد: در سال ۹۹ و ۱۴۰۰یک ریال هم به این هیأت کمک نکرده است و حتی از انجام وظایف قانونی خود نیز سر باز می زند.
بیوکانی افزود: اداره ورزش و جوانان بعنوان یک دستگاه فرا بخشی است، دیگر ورزش جنبه اقتصادی ندارد جنبه عمومیت پیدا کرده و از آنجا که جنبه های مختلف ورزش برای افراد مشخص نیست هر کس از یک دید به بیان نقطه نظرات می پردازد.
 مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی گفت: شهرستان بهمئی دارای جوانان مستعد، ورزشکاران، مدارال آوران ملی و بین المللی است که در عرصه های مختلف ورزشی افتخار آفرینی می کنند.
 وی با تاکید بر اینکه جوانان و نوجوانان امید آینده کشور هستند که باید مورد حمایت قرار گیرند افزود: علیرغم همه مشکلات موجود سعی و تلاش مجموعه ورزش شهرستان در جهت رفع مشکلات ورزشکاران است.
 مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی افزود: ورزش نقش زیادی جهت جلوگیری از اسیبهای اجتماعی دارد که نیاز به حمایتها و همکاری های نهادهای فرهنگی و امنیتی دارد.
 بیوکانی بیان کرد: ورزشکاران شهرستان چه سازمان یافته و چه غیر سازمان یافته بیش از ۷ هزار نفر است.
 وی اضافه کرد: یک زمین فوتبال، یک سالن زور خانه، دو سالن رزمی، ۳ سالن فوتسال، یک سالن کشتی و ۶چمن مصنوعی در سطح شهرستان، یک سالن در سراسیاب، یک چمن مصنوعی در روستای آب الوان، یک سالن و یک چمن مصنوعی در ممبی و ۱چمن مصنوعی در شهرک ولی‌عصر فعال است.
 مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در بخش دیگر از صحبت های خود  به بیان برنامه های آینده اداره ورزش و جوانان در دو حوزه فرهنگی و همگانی اشاره کرد و گفت: باتوجه به نبود اعتبارات و کمبود  امکانات از هیات های ورزشی که خالصانه و بدون چشم داشتی به فعالیت می پردازند تقدیر و تشکر دارم.
 وی  از همت والای اداره ورزش و جوانان  و همچنین ورزشکاران  و هیات های ورزشی شهرستان که با دست خالی و با کمترین بودجه چرخ ورزش را می چرخانند تقدیر و تشکر کرد و از آنها خواست تا تمام توان و کوشش خود را تا رسیدن به قله های افتخار به کار گیرند.
 خانم بیوکانی گفت: انتظار می رود با توجه به وجود دولت انقلابی حوزه ورزش را در یابند و مسئولان همکاری های لازم را داشته باشند. 
وی با اشاره به بلاتکلیفی این نمایندگی گفت: اداره ورزش وجوانان شهرستان بهمئی هنوز نمایندگی است و بار های بار از طریق مقامات های مختلف پیگیری شد که تبدیل به اداره شود اما هنوز نمایندگی است الذا انتظار می رود مدیر کل محترم این موضوع را در اولیت کاری خود قرار بدهد و پیگیر موضوع شود.
مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در پایان با تقدیر مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بلاتکلیفی تنها استخر شهرستان، عدم روشنایی مجموعه ورزشی و نبود دوربین مداربسته، نیاز مبرم به چمن بزرگ برای فوتبال، کمبود تجهیزات و تعمیرات اماکن ورزشی نبود منابع مالی، عدم حمایت از ورزشکاران و نبود اسپانسر را از عمده ترین مشکلات حوزه ورزش و جوانان شهرستان بهمئی بر شمرد و از مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان خواست برای خدمت به قشر ورزشکار تمام تلاش خود را بکار گیرند.
در ادامه این نشست بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مجموعه ورزشی لیکک در سال ۱۳۹۷ با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی آغاز شد، اعتبار هزینه شده این پروژه ۵۰۰ میلیون تومان است ،پیشرفت فی…

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.