جزئیات کامل دیدار معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیا با فرماندار بویراحمد

معاون بازرسی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با فرماندار شهرستان بویراحمد دیدار کرد.

اشتراک گذاری
20 ژانویه 2022
کد مطلب : 88415

؛معاون بازرسی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با فرماندار شهرستان بویراحمد دیدار کرد.
به گزارش ۱۹ آبان ، صبح امروز (پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰) سردار یونس امیری معاون بازرسی قرارگان سازندگی خاتم ‌الانبیا در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد با شهرام مهدوی‌مطلق فرماندار جدید این شهرستان دیدار کرد.
بنا بر این گزارش، در این دیدار طی لوح تقدیری از طرف قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء انتصاب شهرام مهدوی  به عنوان فرماندار شهرستان بویراحمد تبریک گفته شد.
در این دیدار سردار یونس امیری معاون بازرسی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه به نمایندگی از هیئت رئیسه قرارگاه خاتم ضمن تبریک انتصاب مهدوی، بیان کرد که ذکر خیر آقای مهدوی در مجموعه قرارگاه همچنان هست و ما اگر بحث خدمت به مردم‌ نبود، راغب به آزادسازی وی نبودیم و امیدوارم در راه خدمت کما فی السابق موفق باشند.
وی گفت: در کهگیلویه و بویراحمد و خصوصاً شهرستان بویراحمد، ظرفیت‌های فراوان برای کار وجود دارد که نیازمند کار جهادی و اراده خدمت گذاری است.
شهرام مهدوی فرماندار شهرستان بویراحمد در این دیدار ضمن تشکر از حضور سردار امیری گفت: این حضور موجب دلگرمی ماست و برای ما انرژی بخش است و نشان از روحیه جهادی و مردمی قاطبه فرماندهان سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء دارد.

فرماندار شهرستان بویراحمد در ادامه از معاون بازرسی قرارگاه در خواست همکاری و ورود هلدینگ‌های تخصصی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در پروژه‌های شهرستان بویراحمد را کرد.
به گزارش ۱۹ آبان ، معاون بازرسی قرارگاه از پیشنهاد فرماندار بویراحمد استقبال کرد و قرار شد در یک فرصت مناسب و بر اساس یک برآورد مناسب از در خواست‌ها، هماهنگی‌هایی به عمل آید تا اگر جایی امکان دارد از ظرفیت قرارگاه برای توسعه شهرستان بویراحمد استفاده شود.
در ادامه فرماندار بویراحمد و معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا در مراسم چهلمین روز سید حمدالله خواهش نیک حضور پیدا کردند و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این خبرنگار و فرهنگی خدوم را گرامی داشتند.

بیشتر بخوانید:

سفر سردار امیری به یاسوج؛ دیدار با فرماندار بویراحمد تا حضور در منزل خبرنگار معروف کهگیلویه و بویراحمد
 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.