آخرین وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون ۸۱ بیمار در بیمارستان های استان بستری می باشند که ۹ نفر مبتلای قطعی و ۲ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

اشتراک گذاری
20 ژانویه 2022
کد مطلب : 88411

؛رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون ۸۱ بیمار در بیمارستان های استان بستری می باشند که ۹ نفر مبتلای قطعی و ۲ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.
به گزارش ۱۹ آبان نیوز از یاسوج، امروز پنج شنبه (۳۰ دی ماه ۱۴۰۰) پرویز یزدان‌پناه افزود: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 86 هزار و 474 نفر بهبود یافته گزارش شده است.
وی بیان کرد: از ۳۲۶ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه هاي سلولی و مولکولی یاسوج و دهدشت که شامل تست های PCR و رپید تست حدود 10 درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران بودند.
یزدان‌پناه خاطر نشان کرد: این بلای خانمان سوز که از لحظه شیوع، جان هاي زیادی را گرفته و بسیاری از خانواده‌ها را عزادار کرده است، همه باید دست به دست هم دهیم و برای کنترل آن تلاش کنیم.
لذا باتوجه به سرايت زياد اميكرون در كشور واستان لازم است ضمن رعايت دستورالعملهاي بهداشتي حتما واكسيناسيون خوددرا تكميل نماييد .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.