معرفی ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین‌المللی تهران

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ظرفیت نمایشگاه تهران برای معرفی این استان استفاده شود. کیامرث حاجی‌زاده در نشست کارگروه گردشگری استان گفت: همه مدیران تلاش کنند ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را به تمام نقاط کشور معرفی کنند. وی اظهارکرد: یاسوج میزبان پنجمین جشنواره […]

اشتراک گذاری
20 ژانویه 2022
کد مطلب : 88391
معرفی ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین‌المللی تهران

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ظرفیت نمایشگاه تهران برای معرفی این استان استفاده شود.

کیامرث حاجی‌زاده در نشست کارگروه گردشگری استان گفت: همه مدیران تلاش کنند ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را به تمام نقاط کشور معرفی کنند.

وی اظهارکرد: یاسوج میزبان پنجمین جشنواره ملی برفی است متولیان اقدامات لازم را برای برگزاری بهتر این جشنواره  انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت بالایی در گیاهان دارویی دارد، چرا با این همه ظرفیت نباید قطب توریست درمانی کشور شویم؟

حاجی‌زاده تصریح کرد: میراث فرهنگی به تنهایی متولی معرفی استان نیست و همه دستگاه‌ها باید تلاش کنند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت: این نمایشگاه ۹ تا ۱۲ بهمن برگزار می‌شود که با استفاده از  تولیدات کشاورزی، بازی‌ها و موسیقی محلی و ظرفیت‌های عظیم گردشگری به کشور معرفی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بین‌المللی شدن فرودگاه یاسوج گام بزرگی برای توسعه گردشگری این استان است.

به گزارش ایسنا، حاجی‌زاده با اشاره به فعال بودن پروژه‌های راه استان بیان کرد: پروژه بزرگ پاتاوه_ دهدشت در آستانه افتتاح کامل قرار دارد.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.