کاهش ۵.۵ درصدی مراجعه کنندگان نزاع به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۵.۵ درصدی مراجعه افراد با ادعای نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان در نه ماهه نخست امسال خبر داد. کامروز امینی در جمع خبرنگاران گفت: در نه ماهه امسال، چهار هزار و ۴۶۱ نفر با ادعای نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان […]

اشتراک گذاری
20 ژانویه 2022
کد مطلب : 88388
کاهش ۵.۵ درصدی مراجعه کنندگان نزاع به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۵.۵ درصدی مراجعه افراد با ادعای نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان در نه ماهه نخست امسال خبر داد.

کامروز امینی در جمع خبرنگاران گفت: در نه ماهه امسال، چهار هزار و ۴۶۱ نفر با ادعای نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۵.۵ درصدی را نشان می دهد.

وی اظهار کرد: طی این مدت، از مجموع مراجعه کنندگان با ادعای نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان، سه هزار و ۴۱۶ نفر مرد و یک هزار و ۴۵ نفر زن بودند.

به گزارش ایسنا، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شهرستانهای بویراحمد با دو هزار و ۵۶۹ مورد، کهگیلویه با ۸۲۶ مورد و گچساران با ۶۰۵ مورد بیشترین مراجعه کننده با ادعای نزاع داشته‌اند.

انتهای پیام 

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.