توزیع حدود ۱۶ هزار تن نهاده دامی

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ ، قدرت الله ویسی افزود : در این مدت نهاده های دامی شامل جو، سبوس ، ذرت و سویا، از سوی شبکه تعاون روستایی استان تهیه و در بین دامداران روستایی کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.وی افزود: این نهاده ها با تلاش شرکت های تعاونی دامداران شهرستان […]

اشتراک گذاری
20 ژانویه 2022
کد مطلب : 88383

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ ، قدرت الله ویسی افزود : در این مدت نهاده های دامی شامل جو، سبوس ، ذرت و سویا، از سوی شبکه تعاون روستایی استان تهیه و در بین دامداران روستایی کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.
وی افزود: این نهاده ها با تلاش شرکت های تعاونی دامداران شهرستان ها و دیگر عوامل مجاز در بین دامداران شهرستان های مختلف استان توزیع شده است.
ویسی عنوان کرد: توزیع عادلانه نهاده های دامی  در راستای پشتیبانی و حمایت از تولید اولویت اصلی تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد است.
وی هدف از توزیع این نهاده ها را حمایت از تولید کنندگان،تامین امنیت غذایی، تنظیم بازار،تامین علوفه زمستانی دامداران،رفع نیاز دامداران،کمک به تولید و افزایش کمی و کیفی تولیدات دامی عنوان کرد.
وی ابراز داشت: به منظور توزیع عادلانه کالاهای مورد نیاز روستاییان در کهگیلویه و بویراحمد کمیته نظارت بر توزیع همه نهاده های کشاورزی تشکیل و کار نظارت به صورت مستمر انجام می شود.
رییس سازمان تعاون روستایی کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: بر اساس قانون با مدیرعاملان ، اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و شرکت های تحت نظارت که در این رابطه تخلفی داشته باشند برخورد قانونی و اعمال ماده ۱۴۶ با هماهنگی سازمان مرکزی تعاون روستایی انجام  می شود.

[ad_2]
منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.