پیش‌بینی ۸۰۰ میلیاردتومان برای پروژه آبرسانی چهار شهر کهگیلویه

رییس کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه گفت: طبق برآورد انجام شده، ۸۰۰ میلیاردتومان منابع مالی برای این پروژه پیش بینی شده و جز مصوبات سفر رییس مجلس خواهد بود.

اشتراک گذاری
05 جولای 2022
کد مطلب : 103113

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس ، با توجه به سفر دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به استان کهگیلویه وبویراحمد، دکتر محمدرضا رضایی‌کوچی رییس کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان کهگیلویه و بازدید از پروژه آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه جهت بررسی وضعیت این پروژه اظهار کرد: این استان به لحاظ بارشی بودن آن ۱۰درصد آب شرب کشور را داراست اما اکثر روستاها و شهرستان‌های آن با بحران آب روبه‌رو هستند.

رییس کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی افزود: طبق برآورد انجام شده، ۸۰۰ میلیاردتومان منابع مالی برای این پروژه پیش‌بینی شده و جز مصوبات سفر رییس مجلس به این استان خواهد بود.

وی از تامین آب شرب در روستاها و بهبود و ارتقاء کیفی و کمی جاده‌ها در استان‌ها به عنوان اولویت‌های مهم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نام برد و تصریح کرد: با توجه به اینکه سالانه ۱۸هزار فوتی در جاده‌های کشور داریم، طبیعی است که جاده‌های ایمن می‌تواند تلفات را کاهش دهد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.