آخرین اخبار

پذیرش بیش از 20هزار نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش بیش از ۲۰ هزار نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تا پنجم فروردین ماه خبر داد.

اشتراک گذاری
08 فروردین 1402
کد مطلب : 124822

به گزارش پایگاه خبری 19 آبان به نقل از فارس ، حسنعلی عزت خواه گفت: از آغاز طرح اسکان نوروزی فرهنگیان تا ساعت ۸ صبح روز هشتم فروردین چهار هزار و ۵۴۸ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار و ۵۶۸ نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پذیرش شدند

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیشترین پذیرش مسافران نوروزی مربوط به پایگاه اسکان شهرستان بویراحمد با دو هزار و ۶۳۳ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۱۲ هزار و ۱۰۵ نفر بوده است بیان کرد: شهرستان گچساران و کهگیلویه در رتبه های بعدی پذیرش اسکان مسافران نوروزی قرار دارند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیشترین مهمانان نوروزی امسال به ترتیب از استانهای اصفهان، چهار محال بختیاری‌، فارس و خوزستان ، خراسان رضوی و تهران بوده است.

وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در استان از آنان خواست با تکریم و سعه صدر پاسخگوی مسافران و گردشگران نوروزی باشند تا آنان با خاطره ای خوش استان را ترک کنند. 

عزت خواه از مسافران نوروزی نیز خواست با توجه به تقارن بهار طبیعیت با بهار قرآن و معنویت همه شئونات اسلامی را نیز بر اساس آموزه های اسلامی رعایت کنند.

گفتنی است؛ ۱۲ پایگاه و ۱۶۳ مدرسه جهت اسکان نوروزی توسط آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستانها و مناطق پیش بینی شده است که تا 12 فروردین ماه پذیرای میهمانان و گردشگران نوروزی است.

انتهای پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *