آخرین اخبار

مخالفت شورای برنامه‌ریزی با احداث کارگاه مبلمان/ نیاز منطقه کاکان سردخانه است نه مبلمان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای برنامه‌ریزی با احداث کارگاه مبلمان در منطقه کاکان بویراحمد مخالف است.

اشتراک گذاری
08 بهمن 1401
کد مطلب : 121143

به گزارش پایگاه خبری 19 آبان به نقل از فارس ، سیدعلی احمدزاده در ادامه ملاقات‌های حضوری روزهای شنبه با جمعی از مردم و متقاضیان دیدار و ضمن شنیدن مشکلات و درخواست‌های آنها دستورات لازم را برای رفع مشکلات و باز شدن گره کار مردم را صادر کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به منظور سهولت در ارتباط مسئولان، معاونان، روسای سازمان‌ها و دستگاه های اجرایی با مردم ساعات مشخصی از یک روز در هفته را به امر رسیدگی حضوری به مشکلات مردم اختصاص داده‌اند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در برنامه ملاقات حضوری امروز از یکی از ارباب رجوع‌ها که گفت چند ماهی در نوبت بوده تا وقت ملاقات با استاندار به وی داده شده عذرخواهی کرد و گفت: تعداد کسانی که متقاضی دیدار هستند بسیار است به همین دلیل زمان زیادی می‌برد تا وقت ملاقات داده شود.

وی در خصوص تاخیر در روند پرداخت وام مسکن از معاون اقتصادی استانداری خواست طی جلسه‌ای با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشکل وام مسکن را بررسی و حل و فصل کند تا مردم در شعب بانک‌ها با مشکلی مواجه نشوند.

احمدزاده در پاسخ به خواسته یکی از اهالی روستای پراشکفت بویراحمد گفت: این روستا گردنه پر خطری دارد که توسط راهداری اقدامات لازم برای حذف آن برداشته شود، ضمن اینکه در تخصیص‌ها، اعتبار لازم برای تعمیر دو کانال آب کشاورزی این منطقه دیده شود.

استاندار در ادامه با تاکید به حمایت از متقاضیان سرمایه‌گذاری و کارآفرینان گفت: برخی تغییر کاربری‌ها طی سال‌های گذشته به صورت غیرقانونی انجام و مشکلاتی برای سرمایه‌گذاران و مردم ایجاد کرده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه برای ایجاد واحدهای صنعتی و کارگاه های تولیدی مورد توجه جدی حوزه اقتصادی استان باشد و 

احمدزاده عنوان کرد: کاکان قطب تولید سیب در استان است و با توجه به نبود سردخانه در این منطقه احداث زیرساخت‌های کشاورزی از جمله سردخانه نیاز اصلی و اساسی مردم است به همین دلیل مخالفت با احداث کارگاه مبلمان و ام دی اف در کاکان منطقی است و در شورای برنامه‌ریزی با این مهم مخالفت شد.

وی در خصوص رفع مشکلات مردم  و تولید کنندگان شن و ماسه از سازمان صمت استان خواست با ممانعت از افزایش بی رویه نرخ شن و ماسه،  قیمت واقعی را برآورد و اعلام کند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین طی تماس تلفنی با رئیس کل دادگستری برای تسریع در رفع برخی از مشکلات مردم بر هماهنگی های لازم تاکید داشتند.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *