آخرین اخبار

انتقاد امام جمعه قلعه‌رئیسی از افزایش قیمت گوشت/نهادهای نظارتی ورود کنند

امام جمعه موقت قلعه رئیسی با انتقاد از افزایش گوشت در چاروسا گفت: باید نهادهای نظارتی به خصوص تعزیرات، صنعت معدن و جهاد کشاورزی به قیمت گوشت ورود کنند.

اشتراک گذاری
07 بهمن 1401
کد مطلب : 121070

به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، حجت‌الاسلام بهادری امام جمعه موقت قلعه رئیسی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت همگان به رعایت تقوی الهی به اجلاس سراسری نماز اشاره و بیانات رهبر معظم انقلاب را تبیین کرد.

بهادری به سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور اشاره و گفت: ۱۲بهمن سالروز ورود حضرت امام راحل و روز شروع قدرت اسلام است که پس از 15سال دوری امام به کشور بود که با استقبال باشکوه مردم برگزار شد و یک روز بیاد ماندنی برای کشور رقم خورد که جهان به حیرت درآمد. 

وی با بیان اینکه همه ما باید قدردان خدمات انقلاب باشیم تاکید کرد: مشکلات در کشور وجود دارد و همه می بینیم اما نباید خدمات انقلاب فراموش شوند چرا که انقلاب به مردم و اسلام عزت بخشید و خدمات بزرگی برای مردم رقم زد.

امام جمعه موقت قلعه رئیسی با انتقاد از افزایش گوشت در چاروسا گفت: قصابان و دامداران که بسیاری از آنها تامین کننده گوشت مردم هستند باید به فکر مردم هم باشند و نباید این مقدار افزایش قیمت گوشت رقم می خورد و حقیقتا باید نهادهای نظارتی به خصوص تعزیرات و صنعت معدن و جهاد کشاورزی به قیمت گوشت ورود کنند و نگذارند مردم در این زمینه نگران باشند. 

انتهای پیام/82021


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *