آخرین اخبار

مرگ تلخ2 جوان کهگیلویه و بویراحمدی در پی شکست تیم ملی فوتبال ایران

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست برابر آمریکا و حذف از جام جهانی اشک ریختند تا اندوه عدم صعود از دور اول جام 2022 قطر مرگ 2 جوان کهگیلویه و بویراحمدی را رقم بزند.

اشتراک گذاری
12 آذر 1401
کد مطلب : 116339

 دو تماشاگر 23 و 30 ساله کهگیلویه و بویراحمدی بعد از شکست تیم‌ملی ایران مقابل تیم ملی ایالت متحده آمریکا سکته و به علت ایست قلبی فوت کردند.

 

تیم فوتبال ایران در جام جهانی 2022 که بعد از شکست سنگین در مقابل تیم انگلیس به بردی شیرین و خوشحال کننده برای مردم در برابر ولز دست یافته بود در چارچوب رقابت های گروه B  جام جهانی  قطر در ورزشگاه الثمامه این کشور به مصاف تیم ملی آمریکا رفت و نتوانست از صد این فوتبالیست ها بگزرد و از صعود به مرحله حذفی جام جهانی بازماند تا اندوه این شکست مرگ دو جوان کهگیلویه و بویراحمدی را در شهرستان باشت و مرکز این استان در پی داشته باشد.

 

در گزارش پزشکی اول یک هوادار تیم ملی فوتبال ایران در شهر یاسوج پس از سوت پایان این دیدار که همچون 85 میلیون ایرانی منتظر بود تا به شادی بعد از بردی شیرین بپردازد تحمل باخت برای او سخت بود و متاسفانه دچار ایست قلبی شد و بعد از گذشت چند ساعت فوت کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما از شهرستان باشت جوان 23 ساله باشتی پس از سوت پایان بازی دو تیم فوتبال ایران و آمریکا در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 و باخت تیم ملی ایران با حمله قلبی روبرو شد و با آمبولانس به بیمارستان این شهر اعزام و بعد از گذشت 3 روز در بیمارستان فوت کرد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *