آخرین اخبار

نمایندگان در جلسه با قوه قضاییه: در حوادث اخیر با افراد سرشناس برخورد جدی کنید

ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت از قول یک نماینده مجلس شورای اسلامی نوشت: نمایندگان مجلس در جلسه غیر علنی با مسئولان قوه قضاییه خواستار برخورد جدی با افراد سرشناسی شدند که در ماه‌های اخیر در سناریوی دشمن بازی کرده و در آتش فتنه دمیدند.

اشتراک گذاری
09 آذر 1401
کد مطلب : 116032

ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت از قول یک نماینده مجلس شورای اسلامی نوشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه غیر علنی با مسئولان قوه قضاییه خواستار برخورد جدی با افراد سرشناسی شدند که در ماه‌های اخیر در سناریوی دشمن بازی کرده و در آتش فتنه دمیدند.

 جلسه غیر علنی روز سه‌شنبه _۸ آذر_ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با قوه قضاییه ساعت ۸.۱۵ آغاز شد.

ایرنا نوشته است که یک نماینده مجلس در گفتگو با این خبرگزاری در خصوص جزییات این جلسه گفت: در این جلسه علاوه بر حجت الاسلام اژه‌ای رییس قوه قضاییه، رحیمی وزیر دادگستری و منتظری دادستان کل کشور نیز حضور دارند.

وی ادامه داد: در جلسه مشترک قبلی مجلس و قوه قضائیه تفاهم نامه‌ای منعقد شده بود که کارگروه‌هایی برای بررسی برخی موضوعات تشکیل شود این کارگروه‌ها گزارشی از اقدامات خود ارائه دادند.

ایرنا نوشته این نماینده مجلس می‌خواست نامش فاش نشود، اظهار داشت: علاوه بر این در مورد اغتشاشات اخیر در جلسه مباحثی مطرح شده است، نمایندگان خواستار برخورد جدی با افراد سرشناسی شدند که در ماه‌های اخیر در سناریوی دشمن بازی کرده و در آتش فتنه دمیدند.

همچنین محمود عباس زاده مشکینی در گفتگو با ایرنا در خصوص جزییات این جلسه با اشاره به سخنرانی حجت الاسلام اژه‌ای رییس قوه قضاییه در جلسه غیر علنی گفت: مواضع مردمی، واقع بینانه و عالمانه رییس قوه قضاییه در این شرایط بسیار مغتنم است.

از سوی دیگر، به نوشته خبرگزاری ایسنا، سید نظام موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز با اشاره به جلسه مشترک امروز قوای مقننه و قضائیه گفت: در این جلسه رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که قوه قضائیه به صورت جدی به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخیر ورود کرده و ملاک برایش قانون است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *