آخرین اخبار

برخورد قاطع پلیس با خودروهای پلاک مخدوش

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از برخورد قاطع و جدی پلیس با خودروهایی پلاک مخدوش در سطح شهرستان خبر داد.  سرگرد داوود بوستانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن قدردانی از رانندگانی که محدودیت‌های تردد ناشی از ویروس کرونا را جدی گرفته‌اند و همکاری خوبی با مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی […]

اشتراک گذاری
15 آذر 1399
کد مطلب : 57425

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از برخورد قاطع و جدی پلیس با خودروهایی پلاک مخدوش در سطح شهرستان خبر داد.

 سرگرد داوود بوستانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن قدردانی از رانندگانی که محدودیت‌های تردد ناشی از ویروس کرونا را جدی گرفته‌اند و همکاری خوبی با مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی داشته‌اند، گفت: متأسفانه تعداد معدودی از رانندگان خودروها برای فرار از جریمه و نقض محدودیت‌ها اقدام به مخدوش کردن پلاک و تغییر ارکان پلاک خودرو می‌کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه پلاک هویت وسیله نقلیه و ابزاری برای شناسایی مالک وسیله نقلیه محسوب می‌شود، طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی تغییر و دستکاری پلاک جرم محسوب می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعی با این خودروها می‌کند، تصریح کرد: مأموران خدوم راهنمایی و رانندگی ضمن توقیف وسیله نقلیه فرد خاطی را به مقام قضایی معرفی می‌کند.
بوستانی در پایان رعایت محدودیت‌های ترافیکی را از سوی مردم خوب ارزیابی و بیان کرد: برای سلامت جان مردم و عزیزان‌مان باید دستورالعمل‌های ستاد کرونا رعایت شود و طبق گفته کارشناسان فعلاً تنها راه کنترل این بیماری مرگبار رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از تجمع‌های غیر ضرور است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.