آخرین اخبار

جریمه کرونایی 2 هزار خودرو در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبور احمد گفت: در راستای اجرای محدودیت های کرونا در استان ۲ هزاز خودرو اعمال قانون شدند. مصطفایی افزود : از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی طی هشت شبانه روز ۲ هزار فقره اعمال قانون ۲ میلیون ریالی و مابقی تذکر لسانی بوده است. وی بیان کرد: در استان با کاهش تردد حدود […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1399
کد مطلب : 57329

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبور احمد گفت: در راستای اجرای محدودیت های کرونا در استان ۲ هزاز خودرو اعمال قانون شدند.

مصطفایی افزود : از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی طی هشت شبانه روز ۲ هزار فقره اعمال قانون ۲ میلیون ریالی و مابقی تذکر لسانی بوده است.

وی بیان کرد: در استان با کاهش تردد حدود ۵۰ درصدی مواجه هستیم و همکاری و مشارکت مردم و اصناف در این مدت رضایت بخش بوده است.
مصطفایی با اشاره به اینکه تردد در شهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است گفت: همه وظیفه داریم در حد توان برای کمک به کادر درمانی و بیمارستانی و همچنین ارتقای سطح سلامت جامعه محدویت‌های کرونایی را رعایت کنیم.
وی اضافه کرد: هرگونه تردد در این مناطق با اعمال جرایم سختگیرانه همراه خواهد بود.
مصطفایی ادامه داد: بر اساس این طرح هرگونه تردد خودروهای بومی و غیر بومی درشهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی به صورت شبانه از ساعت ۹ شب تا چهار صبح کاملاً ممنوع است.
وی ورود به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی را برای پلاک‌های غیر بومی ممنوع اعلام کرد و گفت: افرادی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند باید از مسیرهای کمربندی و مسیرهای که در رابطه با تردد تعیین شده عبور کنند تا مشمول اعمال قانون و جریمه نشوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.