آخرین اخبار

برادران تاجگردون پاسخگو باشید

  در زمان نمایندگان ادوار گذشته بی شک خدماتی انجام شده است، اما شاهد هستیم در شعارها و جملات طوری وانمود می شود که گویی نمایندگان ادوار گذشته بیکار یکجا نشسته بودند. توسعه دارای ابعادیست که مدیران موفق عملکرد و برنامه های خود را بر اساس آن آماده و گزارش می دهند. در دو دور […]

اشتراک گذاری
11 آذر 1399
کد مطلب : 57322

 

در زمان نمایندگان ادوار گذشته بی شک خدماتی انجام شده است، اما شاهد هستیم در شعارها و جملات طوری وانمود می شود که گویی نمایندگان ادوار گذشته بیکار یکجا نشسته بودند. توسعه دارای ابعادیست که مدیران موفق عملکرد و برنامه های خود را بر اساس آن آماده و گزارش می دهند. در دو دور نمایندگی دست خود خانواده تاجگردون بوده است. پس اگر این ادعا را دارند که قبلا هیچ خدماتی صورت نگرفته یعنی دو دوری که بهرام تاجگردون نماینده بودند را نیز باید در تفکر آنها دانست.

بعد از رد اعتبار جناب تاجگردون و یک سکوت چند ماهه به یکباره فضای جامعه انتخاباتی شد که در تضاد با توسعه فرهنگیست و این رویه به اختلافات و نزاع های قومی میفزاید.
قانون به صراحت مشخص کرده که اگر کسی از فیلتر شورای نگهبان و نهادهای نظارتی عبور کند مجلس می تواند در مراحل مختلف از تحقیق تا رای گیری نهایی جلوی نفوذ او را بگیرد.

در سخنان اخیر غلامرضا تاجگردون بیان داشتند مجلس تنها کاری که کرد من را اخراج کرد.
شما که مجلس فعلی را قبول ندارید چرا اصرار دارید برادرتان با هر قیمتی در مجلسی که شما را اخراج نمود وارد شود؟
آیا شبکه سازیتان به هم میخورد یا به منافعی که در طی این سال ها داشتید خدشه ای وارد می شود؟
جناب غلامرصا تاجگردون در شعارهایتان بحث توسعه را مطرح می کردید. چند نکته در این خصوص به شما اعلام می نمایم:
۱. از زمان شروع نمایندگی افرادی بیکار را با ایجاد رسانه وادار به تزریق اخبار یکطرفه، همراه بزرگنمایی و تخریب گرایانه و قهرمان سالاری کردید. آیا این را توسعه می دانید یا ایجاد تفرقه و سواستفاده از شرایط محرومیت مردم؟

۲. تبعیض در به کارگیری نیرو، استخدامی های بی ضابطه، وعده های محقق نشده و نزدیک انتخابات، مهره چینی های نزدیک انتخابات برای فریب طوایف و ادامه تفکر تفرقه، واگذاری پیمانکاری ها به افراد خاص و نور چشمی، جوسازی علیه هر مدیری که رعیت گونه در مقابل شما نبود و موارد دیگر را توسعه باید نامید؟
چطور می توانید وقتی ۸ سال نماینده دو شهرستان گچساران و باشت بودید اعتراضات در به کارگیری نیرو ها را با یک نامه نگاری پوچ در رسانه به بازی بگیرید که مثلا ادارات پارتی بازی نکنید ولی از آن طرف لیست های جذب همه مشخص و آشکارند.
۳. توسعه در نگاه شما این است که وقتی شما به دلیل سواستفاده از جایگاه نمایندگی از مجلس اخراج شدید، حال باید برادر و بعد فرزندان و بعد نوه ها بر شهر حکومت کنند؟
آیاهمانند حرف های ترامپ که عربستان را مشابه گاوی شیرده میدانست، شما هم گچساران را گاوی شیرده میبینید که تا شیر دارد بدوشید؟

۴. توسعه در نگاه شما این است که مناطقی را که از لحاظ جمعیتی یا شرایطی برای شلوغ بازی و نفاق بیشتر در شهرستان ها مورد توجه قرار دهید تا دیگران را سرکوب کنید؟
جایی را یک شبه تبدیل به شهر می کنید اما تمام طرح های یک منطقه را تعطیل ساختید. این نگاه تبعیض آمیز همانند تفکر اصلاح طلبان است که این چندین سال گاها به عمد معیشت مردم را دچار سختی کردند تا نزدیک انتخابات با چند وعده و سبد کالا و … مردم را فریب دهند. آیا این روند در نگاه شما توسعه است؟

۵. به جای به کارگیری افراد با سواد، حضور بین مردم و پاسخ دادن به خواسته ها و مطالبات از افرادی که حلقه به گوش در نهاد ها باشند و همچنین افرادی که با الفاظ و تمسخر و شایعه و برچسب زدن در بین عموم و فضای مجازی تبلیغات کنند استفاده کردید یا می کنید. آیا این توسعه در دیدگاهتان است؟

اماجناب غلامرضا تاجگردون این را بدانید که در خاطر مردم می ماند که شما از قول خودتان در یکی از برنامه های گفتگو در یکی از شبکه ها عنوان کردید که دولت هم مایل است من در همین جایگاه بودجه در مجلس باشم. آیا دولت شما را ماشین امضا دیده یا برآورده کننده منافع خود؟
آقای ساسان تاجگردون هم در همین دولتی هست که با برجام بی فرجام امتیازات بیشماری را داد و زحماتی که در حوزه هسته ای انجام شد به عقب برگشت کردیم و هیچ چیزی عاید نشد و لذا در مدتی که در معاونت میراث فرهنگی بود چه کاری برای استان و شهرستان های گچساران و باشت انجام داد؟ دولتی که روزانه از رانت هایش، از فسادهای اقتصادیش و سوء مدیریت هایش می شنویم دولت مورد حمایت شما و برادرتان بود که حاضر بودید با این دولت به جهنم هم بروید.
در مجلسی بودید که برجام را که شما مبلغ آن بودید ۲۰ دقیقه ای تصویب کرد که خیلی از خود نمایندگان مفاد آن را مطالعه نکردند و مواردی در آن وجود داشت که نقاط سری نظامی، نوع موشک ها، بالا بردن سطح دسترسی آژانس، نظارت آنلاین از طریق دوربین به سایت هسته ای، اسامی و آدرس دانشمندان و سایر موارد را شامل می شد. این همه هزینه ها شامل به شهادت رساندن چندین دانشمند و عقب افتادگی در دانش هسته ای بابت برجام را چگونه توجیح می کنید؟ به این موارد پاسخ نمی دهید و فقط چسبیدید به اینکه یک جاده دوبانده ساخته شد؟!!
در لایو ساسان تاجگردون این مورد عنوان شد که گچساران و باشت آدم درشت می خواهد!
آیا حضور بین دانه درشتان رانت خوار دولت و مجلسی که هر روز از رد صلاحیت ها یا دستگیری آنها می شونیم آدم را درشت می کند؟
۸ سال برادرتان حاضر به پاسخگویی به سوالات و انتقادات نبود، اما شما که از درشتی آدم برای مجلس سخن گفتید درشتی را در پاسخگویی به سوالات و مناظره در کمال اخلاق در مکان و زمانی نشان دهید.
اما اگر به ظاهر قصد دارید ادعای مردمسالاری کنید اما دنبال اهدافی اشتباهی مانند برادرتان که خودتان اذعان داشتید اشتباهاتی داشته، هستید پس دلسوز این مردم نیستید و بیشتر از این جو شهرستان ها و استان را متشنج نکنید و سکوت و تغییر افکار را پیشه کنید.چراکه این مدل توسعه شما موجبات تبعیض ، تفاوت طبقاتی بیشتر و تشنج بین قومی بیشتر می شود و برای این مناطق با این روند تبعیض آمیز، آینده خوبی تصور نمی شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.