آخرین اخبار

پروژه های فرهنگی گچساران تعطیل هستند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: طرح فرهنگی پردیس فرهنگی هنری و مجتمع فرهنگی آفتابگردان این شهرستان هم اکنون تعطیل هستند. امیر حسین نوروزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها هم اکنون ۶۵ و ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که از سال گذشته تاکنون راکد مانده است. […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1399
کد مطلب : 57280

پروژه های فرهنگی گچساران تعطیل هستند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: طرح فرهنگی پردیس فرهنگی هنری و مجتمع فرهنگی آفتابگردان این شهرستان هم اکنون تعطیل هستند.

امیر حسین نوروزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها هم اکنون ۶۵ و ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که از سال گذشته تاکنون راکد مانده است.

وی بیان کرد: ۴۵ میلیارد ریال اعتبار امسال از محل اعتبارات نفت برای تکمیل طرح احداث پردیس فرهنگی هنری شهر دوگنبدان اختصاص یافته است.

نوروزی اظهار داشت: پردیس هنری شهر دوگنبدان در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با زیربنای ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربع در حال ساخت می باشد که با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی  هم اکنون تعطیل شده است.

وی گفت: برای انجام فاز نخست این طرح ۱۷۰میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

نوروزی بیان کرد: این پردیس هنری از بخش‌های مختلفی از جمله سالن موسیقی، سالن همایش و برنامه‌های عمومی، سالن پلاتو، نگارخانه، گالری، موزه، سینما، گیم نت، کافی نت، سالن کنفرانس، کتابخانه تخصصی، مجموعه اداری و پارکینگ تشکیل شده است.

نوروزی اظهار داشت:  طرح مجتمع فرهنگی آفتابگردان این شهرستان در زمینی به مساحت ۹ هزار متر مربع و پنج هزارو ۱۰۰ متر مربع زیر بنا از سال ۸۳ آغاز شد.

وی میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح را ۹۰ درصد اعلام کرد و گفت: تاکنون ۵۹ میلیارد ریال برای این طرح فرهنگی هزینه شده و هم اکنون در حال واگذاری به بخش خصوصی است.

نوروزی با اشاره به اهمیت وجود زیرساخت های فرهنگی در گچساران ابراز امیدواری کرد: تکمیل این طرح بتواند گامی اثربخش برای فعالیت اهالی فرهنگ و هنر در محیطی زیبا باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.