آخرین اخبار

سلب اعتماد ایل عالیشاهی از تاجگردون

با سلام و احترام خدمت همه عموزاده های عزیزم کنار گذاشتن آقای پورالحسینی و جایگزین خانم عطار زاده یک عمل سیاسی برای جمع کردن آرای قشقایی! این یک پیامد توهین آمیز از جانب دکتر تاجگردون و برادرش ساسان تاجگردون و هم رزمانش(جیره خوارانش)به طایفه شهرویی و ایل بزرگ عالیشاهی است!!! سوال من از دکتر تاجگردون […]

اشتراک گذاری
04 آذر 1399
کد مطلب : 57183

با سلام و احترام خدمت همه عموزاده های عزیزم
کنار گذاشتن آقای پورالحسینی و جایگزین خانم عطار زاده یک عمل سیاسی برای جمع کردن آرای قشقایی!
این یک پیامد توهین آمیز از جانب دکتر تاجگردون و برادرش ساسان تاجگردون و هم رزمانش(جیره خوارانش)به طایفه شهرویی و ایل بزرگ عالیشاهی است!!!
سوال من از دکتر تاجگردون این است که چرا قبل از انتخابات برای جابه جایی نفرات و بازی سیاسی و فریب مردم،انگشت اشاره را به سمت عالیشاهی هدف میگیرید؟
آیا اینقدر این ایل پیش شما و خانواده سلطه گرتون کوچک است که این بزرگان و این تعداد آرا رو به چشم نمی آورید و ایل قشقایی را در انتخابات خطرناک تر میبینید؟
اینبار اشتباه کردین جناب تاجگردون،اینبار تیرتان به هدف نمیخورد و مطمئن باشید که الماس را برای یک گردو از دست دادید!!!
جناب آقای تاجگردون شمابه جایی که با در نظر گرفتن جایگاه بهتری در سطح استان برای آقای پورالحسینی و انتصاب آن در سطح مدیریت و یا معاونت ایشان را بدون هماهنگی و حتی صحبت دوستانه کنار گذاشته؟؟؟؟

آیا این وفای به عهد است؟؟
آیا این نشانه اعتماد به شماست؟

اقای تاجگردون شما فردی لایق مثل جناب پورالحسینی را کنار میگذارید و با حیله و نقشه دیگر به بزرگان و جوانان وعده میدهید و انتظار دارید که ما خام حرفهایتان شویم؟

انتظار ما از جنابعالی انتخاب مدیر از ایل عالیشاهی است نه بر کناری آنها!!!

اگر به این بازیت ادامه بدهی یک به یک هم سنگرانت را از دست میدهی
دیگر بس است.

عضو کوچکی از ایل بزرگ عالیشاهی امین زمانی

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.