آخرین اخبار

محله “لبنان” گچساران غرق در مشکلات پیش پا افتاده+فیلم

نبود سطل زباله در برخی از محلات قدیمی گچساران موجب انباشت حجم بسیاری از زباله ها در کوچه ها و حتی خیابان ها شده که ضمن ایجاد منظره نازیبا، سلامت شهروندان را نیز به مخاطره می اندازد. راه دانا؛ زباله ها نه فقط باعث تولید بیماری، تعفن و زشتی مناظر شهری می شوند بلکه با […]

اشتراک گذاری
21 آبان 1399
کد مطلب : 56836

محله "لبنان" گچساران غرق در مشکلات پیش پا افتاده+فیلم

نبود سطل زباله در برخی از محلات قدیمی گچساران موجب انباشت حجم بسیاری از زباله ها در کوچه ها و حتی خیابان ها شده که ضمن ایجاد منظره نازیبا، سلامت شهروندان را نیز به مخاطره می اندازد.

راه دانا؛ زباله ها نه فقط باعث تولید بیماری، تعفن و زشتی مناظر شهری می شوند بلکه با آلوده کردن محیط خسارت فراوانی را به بار می آورند، در حال حاضر برخی از معابر عمومی شهرستان گچساران، به دلیل نداشتن سطل زباله به محیطی غیر بهداشتی تبدیل شده اند.

نمونه بارز وجود زباله و آشغال را در محله قدیمی لبنان گچساران به وضوح می توان مشاهده کرد که جمع شدن حیوانات و پخش شدن آشغال ها در سطح کوچه و معابر منجر به زشت شدن چهره این محله و نارضایتی ساکنین این محله شده است.

اگرچه به برخی از ساکنان محلات نیز در قبال مسئولیت پذیری در برابر بهداشت و پاکیزگی کوچه ها و معابر نیز ایراد وارد است و انتظار می رود زباله ها را در زمان جمع آوری آن از سوی شهرداری در محل پیش بینی شده بگذارند اما از شهرداری نیز انتظار می رود سطل های مخصوص زباله در این محلات نیز مستقر کند.

ویدئویی از گلایه های ساکنین را مشاهده کنید.

سشسشسشس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.