آخرین اخبار

برخورد قانونی با گران‌فروشان ماسک در کهگیلویه وبویراحمد

  کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: داروخانه های که ماسک بیش از 1300 تومان بفروشند حتما از طریق مرجع قضایی با آنها برخورد جدی و قانونی می شود.  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه تانک 6 تنی، 1تنی و 3 تنی […]

اشتراک گذاری
16 آبان 1399
کد مطلب : 56756

 

کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: داروخانه های که ماسک بیش از 1300 تومان بفروشند حتما از طریق مرجع قضایی با آنها برخورد جدی و قانونی می شود.

 شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه تانک 6 تنی، 1تنی و 3 تنی خریداری شده است و بخشی نصب شده است و در حال حاضر برای گچساران، دهدشت در آستانه انتقال به بیمارستان است.

کلانتری خاطر نشان کرد: در استان ما خط تولید اکسیژن را داریم که این خود به نوعی نقطه قوتی است.

وی افزود: داروخانه های که ماسک بیش از 1300 تومان بفروشند حتما از طریق مرجع قضایی با آنها برخورد جدی و قانونی شود، و آنهایی که از آنهای که به قیمت مصوب 1300 و کمنر می فروشند از آنها نیز تجلیل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: با همکاری مجموعه پارک علم و فناوری، شهرداری یاسوج و شهرداری سایر شهر های استان می توانند ماسک را از آنجا تهیه و به کیوسک هایی که  شهرداری مشخص می کند با 100 تومان نیز زیر قیمت مصوب و ابلاغی یعنی 1200 تومن در اختیار مردم قرار دهند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.