آخرین اخبار

مدیرانی که یکی پس از دیگری به قرنطینه می روند !

مدتی است که خبرهای ابتلای مدیران به کرونا در رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شود که به نظر می رسد هدف جدید ویروس کرونا این گروه از افراد جامعه هستند. به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، در حالی که روز گذشته فرماندار بویراحمد پس از پایان قرنطینه ابتلای خود به کرونا در […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1399
کد مطلب : 56692

مدتی است که خبرهای ابتلای مدیران به کرونا در رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شود که به نظر می رسد هدف جدید ویروس کرونا این گروه از افراد جامعه هستند.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، در حالی که روز گذشته فرماندار بویراحمد پس از پایان قرنطینه ابتلای خود به کرونا در ستاد استانی مقابله با کرونا حاضر شده بود در حین گزارش وضعیت شیوع این ویروس در شهرستان گفت : اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی فرمانداری تعطیل شد.

شاهرخ کُناری فرماندار بویراحمد افزود : با توجه به ابتلای مدیر و معاون این دستگاه دولتی به ویروس کرونا خواستار تعطیلی 1 هفته ای آن شدیم .

وی در این نامه از مراجعه کنندگان و دهیاران شهرستان بویراحمد خواسته است که از روز دهم آبان ماه جاری به مدت یک هفته به اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان مراجعه نکنند.

فرماندار بویراحمد همچنین از مسئولان اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان خواسته است تمهیدات لازم برای پاسخگویی به مراجعه کنندگان را فراهم آورند.

برخی گزارشات تایید شده از ابتلای مدیر ، معاونین و کارشناسان برخی ادارات شهرستانی آموزش و پرورش هم حکایت دارد ! این در حالی است که ادارات آموزش و پرورش بیشترین مراجعات مردمی را دارند و احتمال اینکه این ادارات منبعی برای تسریع در انتشار ویروس کرونا شوند بسیار زیادتر از دیگر دستگاه ها است .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.