آخرین اخبار

نگین تاجی : پشت میز نشین نمی خواهیم

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اولویت‌های من در انتخاب مدیران در سطح استان نخبه گزینی است و مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم چرا که کار جهادی در دستگاه قضایی استان‌ بسیار مشهود است. آیین معارفه رئیس دادگستری گچساران و تکریم و معارفه دادستان این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان استانی […]

اشتراک گذاری
10 آبان 1399
کد مطلب : 56681

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اولویت‌های من در انتخاب مدیران در سطح استان نخبه گزینی است و مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم چرا که کار جهادی در دستگاه قضایی استان‌ بسیار مشهود است.

آیین معارفه رئیس دادگستری گچساران و تکریم و معارفه دادستان این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حسن نگین تاجی با اشاره به اولویت‌های کاری دستگاه قضا گفت:از اولویت های دستگاه قضایی بحث حقوق عامه است،موضوعی که متاسفانه با پدیده هایی همچون کوه خواری و زمین خواری و دریاخواری تضییع واقع شده است.

وی با بیان اینکه در استان در سالهای گذشته به حقوق عامه چندان توجهی نشده و واگذاری زمین به اشخاص غیرقانونی صورت گرفته بود، گفت: وظیفه دستگاه قضا مقابله ،بازپسگیری و رفع تصرف چنین موضوعاتی را دارد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:توصیه ای دارم این است که حتما کارگروهی با مشارکت نهادهای متولی تشکیل شود و در اینکه آسیب های حوزه منابع طبیعی کجا قرار دارد اولویت بندی شود و وارد عمل بشوید برای اجرا شوید.

نگین تاجی با اشاره به اینکه در استان ۴۰۰هکتار زمین رفع تصرف شده است، ابراز کرد: آنچه که مردم از ما توقع دارند پرونده ها مشمول اطاله دادرسی نشوند و امروز در دستگاه قضایی با الکترونیکی شدن رونددادرسی، رتبه سوم کشوری را داریم.

وی ابراز کرد: اولویت‌های من در انتخاب مدیران در سطح استان نخبه گزینی است و مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم چرا که کار جهادی در دستگاه قضایی استان‌ بسیار مشهود است.

نگین تاجی تاکید کرد: در بحث دادرسی الکترونیک امیدواریم همکاری سایر دستگاه ها در زیرساخت ها در گچساران را هم داشته باشیم هرچند زمینه هایی برای این امر فراهم شده است .

به گزارش فارس، در این آیین حجت الاسلام “محمد صدرا ادیبان” به عنوان دادستان جدید گچساران معرفی و از زحمات دادستان سابق”امیرحمزه بازیار”نیز قدردانی شد.

حجت الاسلام ادیبان پیش از این ریاست دادستانی شهرستان بهمئی را برعهده داشت و “بازیار” از آبانماه سال ۹۶ به عنوان دادستان عمومی و انقلاب گچساران مشغول به خدمت بود.

“رضا غریب پور” ریاست دادگستری شهرستان گچساران را بر عهده داشت که مردادماه امسال از سوی رئیس قوه قضاییه به عنوان معاون محاکم تهران (معاون مجتمع قضایی تهران) منصوب شد.

همچنین با حکم رئیس قوه قضائیه، قاضی “رهام دیانت” که پیش از این ریاست دادگستری باشت را برعهده داشت در آیینی به ‌عنوان رئیس جدید دادگستری گچساران معرفی شد. / فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.