آخرین اخبار

یکی از عوامل شهادت مرزبان کهگیلویه و بویراحمدی دستگیر شد

فرمانده مرزباني خوزستان گفت: يکي از عاملان به شهادت رساندن دو تن از مرزبانان دشت آزادگان در يک عمليات ضربتي دستگیر شد. سردار” لطفعلی پاکباز”در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر، اظهار داشت: در پي شهادت دو تن از مرزبانان هنگ مرزي دشت آزادگان سرگرد “مقداد بوير” و ستوانسوم “عبدالله […]

اشتراک گذاری
02 آبان 1399
کد مطلب : 56562

فرمانده مرزباني خوزستان گفت: يکي از عاملان به شهادت رساندن دو تن از مرزبانان دشت آزادگان در يک عمليات ضربتي دستگیر شد.

سردار” لطفعلی پاکباز”در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر، اظهار داشت: در پي شهادت دو تن از مرزبانان هنگ مرزي دشت آزادگان سرگرد “مقداد بوير” و ستوانسوم “عبدالله مومن زاده”در درگيري با قاچاقچيان، ماموران هنگ مرزی با انجام اقدامات اطلاعاتي و رصد لحظه به لحظه موفق شدند يکي از عوامل شهادت مرزبانان غيور را شناسايي کنند.

وي افزود: در رصد صورت گرفته، ماموران متوجه شدند متهم در يکي از منازل در شهر مرزي “رفیع” مخفي شده که با هماهنگی مقام قضائی در يک عمليات ضربتي، دستگیر شد.

سردارپاکباز ضمن تقدير و تشکر از زحمات و مجاهدت‌هاي مرزداران استان خوزستان،خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگيري سایر متهمان ادامه دارد و مرزبانان با اشراف اطلاعاتي در تمام نقاط مرزي استان، اجازه نمي دهد قاچاقچيان در هيچ نقطه اي از مرزهای خوزستان احساس امنيت و آرامش كنند و مرزباني ناجا و دستگاه قضائي با آنان قاطعانه برخورد خواهدکرد.

لازم به توضیح است مقداد بویر یکی از مرزبانان به شهادت رسیده از فرزندان کهگیلویه و بویراحمد منطقه چاروسا است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.