آخرین اخبار

تاجگردون حاضر نیست به جز خانواده خود قدرت را به افراد دیگر جریان خود بسپارند

علی فولادی وندا کاندیدای دو دوره انتخابات مجلس در گچساران و باشت در گفتگویی  پیرامون حضور ساسان تاجگردون در انتخابات میان دوره ای با اشاره به وضعیت موجود و بیکاری و معیشت مردم گچساران و باشت گفت: قبل از هر چیز باید افسوس خورد به حال شهری که یک سوم درآمد کشور را تامین می […]

اشتراک گذاری
27 مهر 1399
کد مطلب : 56492

علی فولادی وندا کاندیدای دو دوره انتخابات مجلس در گچساران و باشت در گفتگویی  پیرامون حضور ساسان تاجگردون در انتخابات میان دوره ای با اشاره به وضعیت موجود و بیکاری و معیشت مردم گچساران و باشت گفت: قبل از هر چیز باید افسوس خورد به حال شهری که یک سوم درآمد کشور را تامین می کند و با این همه قدمت حال و روزش اینگونه است.

 

وی ادامه داد: به دفعات گفته ام من مرد عملیات و خدمت هستم و وقتی وضعیت مردم را می‌بینم فقط افسوس می خورم که سیاست با شهر من چه کرده است و بارهای بار گفته ام تا وقتی منیت ها کنار گذاشته نشود این مردم هستند که زیر بار این مشکلات له می شوند.

 

وی با اشاره به استعفای ساسان تاجگردون و اعلام حضور وی در انتخابات خاطرنشان کرد: امروز خطاب به برادران لر و ترک خود می گویم؛ یادتان هست وقتی ما می گفتیم نماینده سابق انحصارگرا است شما می گفتید نه او نوکر مردم است و اگر نباشد دست برادر ترک خود را بالا می برد.

 

فولادی وندا تصریح کرد: هر کس خود را به خواب زده است را نمی شود از خواب بیدار کرد چرا که چنین افرادی به دنبال انجام کارهای شخصی خود هستند نه مردم.
وی ادامه داد: استعفای تاجگردون نشان داد ما اشتباه نمی کردیم چرا که اینان حتی حاضر نیستند به جز خانواده خود قدرت را به افراد دیگر جریان خود بسپارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.