آخرین اخبار

استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جایگاه برتر کشور قرار گرفت

بر اساس گزارش مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور و نتایج ارزیابی صورت گرفته در سال ۹۸ و در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی؛ استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جایگاه برتر و عالی و دومین استان در بین ۳۱ استان کشور قرار گرفت.  رتبه عالی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به استناد مصوبه شورای […]

اشتراک گذاری
26 مهر 1399
کد مطلب : 56468

بر اساس گزارش مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور و نتایج ارزیابی صورت گرفته در سال ۹۸ و در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی؛ استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جایگاه برتر و عالی و دومین استان در بین ۳۱ استان کشور قرار گرفت.
 رتبه عالی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به استناد مصوبه شورای عالی اداری ابلاغ  و ارزیابی توسط معاونت های تخصصی مو وزارت کشور و مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت به استناد مستندات صورت گرفته است.
براساس اعلام وزارت کشور و ارزیابی عملکرد صورت گرفته در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی، استانداری کهگیلویه وبویراحمد با کسب ۱۸۲۵ امتیاز از ۲۰۰۰ امتیاز با درصد تحقق بیش از ۹۱ درصد  در سال ۹۸ رتبه دوم  کشور را کسب کرد و در جایگاه عالی قرار گرفت.
اعلام نتایج ارزیابی عملکرد استانداری ها در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در دستگاه های اجرایی، موضوع فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری است.
این ارزیابی به منظور آگاهی از میزان موفقیت استانداری ها در اجرای برنامه ها و اهداف کمی و تخصصی اصلاح نظام اداری در قالب شاخص های عمومی و اختصاصی است.
نتایج ارزیابی منتشر شده نشان دهنده بهبود عملکرد سطوح مختلف، نظام مند کردن فعالیت ها، اهداف، سیاست ها و برنامه ها بوده و به نوعی بازخورد این نتایج زمینه و امکان اصلاح، بهبود و پیشرفت اهداف دستگاه های اجرایی را بیش از پیش  محقق می سازد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.