آخرین اخبار

جنگل «مختار» در یاسوج رو به نابودی است

مردم می گویند جنگل مختار در یاسوج رو به نابودی است و مسوولان دست روی دست گذاشته اند.  یکی از ظرفیت های بزرگ خدادادی در استان کهگیلویه و بویراحمد جنگل های زیبای این استان است که در همه نقاط استان پراکنده شده است. در شهرستان بویراحمد و شهر یاسوج نیز جنگل های زیبای بلوط و […]

اشتراک گذاری
23 مهر 1399
کد مطلب : 56454

مردم می گویند جنگل مختار در یاسوج رو به نابودی است و مسوولان دست روی دست گذاشته اند.

جنگل «مختار» در یاسوج رو به نابودی است

 یکی از ظرفیت های بزرگ خدادادی در استان کهگیلویه و بویراحمد جنگل های زیبای این استان است که در همه نقاط استان پراکنده شده است.

در شهرستان بویراحمد و شهر یاسوج نیز جنگل های زیبای بلوط و سایر درختان ناحیه زاگرس خودنمایی می کند و تقریبا همه اطراف و بلندی های مشرف بر شهر یاسوج پوشیده از این درختان جنگلی بوده که متاسفانه در حال نابودی است.

در همین خصوص برخی اهالی منطقه مختار از لزوم حفاظت جدی از جنگل مختار سخن به میان آورند و خواستار رسیدگی هر چه بیشتر مسوولان متولی شدند.

هاشمی از اهالی مختار با بیان اینکه به بهانه تصرف زمین های مشرف به جنگل درختان را یکی یکی قطع می کنند اظهار کرد: از مسوولان منابع طبیعی استان می خواهیم تا دست سودجویان را از جنگل های مختار قطع کنند.

مختاری از دیگر اهالی نیز با ابراز تاسف از این که جنگل های مختار در حال نابودی است از مسوولان منابع طبیعی خواست تا سری به منطقه جنگلی مختار زده و از نزدیک شاهد تصاویر اسف بار از جنگل های منطقه باشند./فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.