آخرین اخبار

دستگیری عامل تیراندازی به منزل شخصی در لنده

فرمانده انتظامی لنده از دستگیری عامل تیراندازی به منزل شخصی شهروندی در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: فردی که با تیراندازی به منزل شخصی در لنده باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود دستگیر شد. سرگرد فرزین جمشیدی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ این فرماندهی بلافاصله ماموران […]

اشتراک گذاری
20 مهر 1399
کد مطلب : 56399

فرمانده انتظامی لنده از دستگیری عامل تیراندازی به منزل شخصی شهروندی در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: فردی که با تیراندازی به منزل شخصی در لنده باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود دستگیر شد.

سرگرد فرزین جمشیدی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ این فرماندهی بلافاصله ماموران انتظامی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

سرگرد جمشیدی با اشاره به اینکه در بررسی ماموان مشخص شد فردی با مراجعه به درب منزل شهروندی در لنده اقدام به تیراندازی کرده و متواری شده است افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی گسترده متهم را به همراه ۲ نفر دیگر از همدستانش، شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه کلاشینکف، ۲۴ فشنگ تیر جنگی و یک تیغه خشاب کشف و ضبط شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان لنده از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه و غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، از طریق تلفن  ۱۱۰ ماموران پلیس را مطلع کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.