آخرین اخبار

قتل در یکی از روستاهای دهدشت

   دادستان عمومی و انقلاب شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه از دستگیری قاتل در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. عبدالله سعادتیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص جزییات این قتل اظهار کرد: امروز ساعت ۸ صبح در روستای “کلگه پهن” از توابع «حومه غربی» شهر دهدشت یک فقره قتل رخ […]

اشتراک گذاری
18 مهر 1399
کد مطلب : 56378

 

 دادستان عمومی و انقلاب شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه از دستگیری قاتل در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

عبدالله سعادتیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص جزییات این قتل اظهار کرد: امروز ساعت ۸ صبح در روستای “کلگه پهن” از توابع «حومه غربی» شهر دهدشت یک فقره قتل رخ داد.

وی تصریح کرد: قاتل و مقتول که نسبت فامیلی با هم داشتند در بیرون از روستا با هم درگیر شدند که متاسفانه قاتل که فردی ۲۰ ساله می باشد با استفاده از سلاح گرم «اسلحه ساچمه زنی» طرف مقابل را به قتل رساند.

وی افزود: رایزنی دادستانی و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با بزرگان و متنفذین آن منطقه، باعث شد قاتل را ساعت ۱۴ عصر به دادسرا معرفی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهر دهدشت با اشاره به اینکه پرونده قضایی تشکیل و دستورات لازم توسط بازپرس صادر شده است گفت: قاتل ضمن اظهار ندامت از عمل خود به ارتکاب قتل اقرار کرد و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی در کمترین زمان ممکن قرار آن صادر می شود.

وی ادامه داد: با توجه به معرفی قاتل، هم اکنون آرامش در منطقه حاکم می باشد.

سعادتیان بیان کرد: از زحمات نیروی انتظامی بخصوصا فرمانده محترم انتظامی، پرسنل زحمتکش آن و رئیس پلیس آگاهی شهرستان که در برقراری نظم و امنیت تلاش فراوان داشته‌اند تقدیر و تشکر می کنم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.