آخرین اخبار

تغییر موضع تاجگردون نسبت به یک مساله به فاصله یک روز

تاجگردون گفت: گزارش های آقای همتی نشان داد که بانک مرکزی و دولت برای ثبات بازار ارز گام های بسیار خوبی برداشته است.

اشتراک گذاری
02 مهر 1397
کد مطلب : 21104

پس از انکه دیروز غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در  اینستاگرام خود نوشت: شک ندارم بانک مرکزی و سیستم بانکی و برخی از ارکان دولت تعمداً ماموریت بر خرابتر شدن اوضاع و اذیت کردن مردم را دارند!

   غلامرضا تاجگردون امروز در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی موضعی متفاوتی از خود ابراز کرد.

تاجگردون پس از نشست عبدالناصر همتی با اعضاء کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با خوب ارزیابی کردن این جلسه گفت: خوشبختانه خروجی نشست اینگونه نشان داد که بانک مرکزی خیلی از گره ها را شناسایی کرده و شرایط را در کنترل دارد.
وی یکی از نگرانیهای موجود را بازگشت ارز حاصل از صادرات ما عنوان کرد و درباره بازار ثانویه گفت: این بازار اگرچه ایراداتی دارد اما نباید کنار گذارده شود و در شرایطی که دشمنان در صدد تضعیف اقتصاد کشور هستند، صادرکنندگان که از منابع ارزی ارزان استفاده می کنند باید نقش ملی خود را ایفا کنند.
نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت ذخائر ارزی بانک مرکزی طی 2-3 ماه گذشته گفت: اگر بتوانیم سیاستهای ثبات بخش بازار ارز را تداوم بخشیم در گام بعدی سیاستهای تامینی و حمایتی جامعه را دنبال خواهیم کرد.
وی در عین حال موضوع جلسات بعد با رئیس کل بانک مرکزی را بررسی مسائل پولی عنوان کرد و گفت: چون کمیسیون برنامه و بودجه تنظیم کننده سیاستهای مالی کشور است، برای جلوگیری از اتخاذ تصمیمی که بر سیاستهای پولی و ارزی بانک مرکزی تاثیر سوء بگذارد، به برگزاری این جلسات برای همفکری بیشتر نیاز داریم.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “تغییر موضع تاجگردون نسبت به یک مساله به فاصله یک روز”

  1. گچساران گفت:

    همیشه همینطور بوده. منفعط طلب نه اصلاح طلب

  2. سعید گفت:

    امان از دارویی…خدا در قرآن می‌فرماید:ک همیشه حرف با عمرتان یکی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *